close
zlate-cihly

Máte strach, že vaše těžce vydělané peníze budu znehodnoceny? Bohužel strašák vysoké inflace je velmi reálný a mnoho lidí přemýšlí, jak své peníze využít tak, aby neztratily svou hodnotu. Jako jistá investice se jeví nemovitosti, ale kdo má jen tak k dispozici několik milionů korun, za které může koupit byt?

Za malé úspory byt nekoupíte

Co dělat, pokud jsou vaše úspory v řádech deseti nebo statisíců korun? Odpovědí může být investiční zlato. Tento drahý kov si svou hodnotu drží nesmírně dlouho a je jisté, že si vždy zachová cenu – ať už se na finančních trzích stane cokoliv. Je to omezený zdroj, jehož hodnota je trvalá, a dá se do něj investovat i po menších částkách.

Vsaďte na kov trvalé hodnoty

Investičním zlatem jsou zlaté mince a zlaté slitky nejvyšší ryzosti. Důležité je kupovat zlato vždy jen od spolehlivých partnerů, u kterých máte jistotu, že se jedná o kvalitní produkt a že za své peníze dostanete odpovídající protihodnotu. Jedním z takových je specializovaný prodejce sídlící v Obecním domě v Praze, který tyto zlaté slitky a mince dováží a prodává.

Cena zlatých cihliček se neustále mění podle vývoje cen na trhu. Nepropásněte tedy jedinečnou příležitost koupit zlato za výhodné ceny a uložit tak svoje peníze na horší časy s jistotou, že jejich hodnota nebude klesat.

Jistota dobře uložených peněz

Investiční zlato můžete kdykoliv v budoucnu snadno prodat a získat hotovost na všechny vaše plány. Prakticky nic neriskujete. Navíc je skvělé, že investiční zlato je osvobozeno od DPH, a vy tedy neplatíte vůbec nic navíc.

Chcete-li investovat do zlata, zadejte si do svého webového prohlížeče vyhledavače slovní spojení „investiční zlato“ a srovnávejte ceny inzerujících firem s bezkonkurenční nabídkou tradičního prodejce na www.zlate-mince.cz. Zajistěte sebe i svou rodinu do budoucnosti.

Komentáře k článku