close
Komerční články

Hledáte spolehlivého truhláře? S dřevěným zahradním domkem nemůžeme být spokojenější

drevo

Jaro a léto doslova láká k úpravám na zahradě i v domě. Pokud už si delší dobu říkáte, že byste na vaší zahradě ocenili dřevěný zahradní domek, kde byste mohli uskladnit zahradnické náčiní či sezónní věci, pak je nyní ideální čas. Hledal jsem jako Jihočech na internetu, zadal truhlářství České Budějovice a podle referencí vybral firmu Truhlářství Bohemia. Celý proces proběhl bez starostí ve spolupráci se zkušenými odborníky, kteří navrhli nejlepší řešení, s nímž jsem maximálně spokojený.

Pečlivé zaměření

Pracovníci firmy přijeli na zamýšlené místo a pečlivě si obhlédli terén, zkonzultovali naše představy a zaměřili si celý prostor. Na základně toho vznikl návrh provedení zahradního domku, který reflektoval prostor, podloží, naše představy i další nezbytné faktory.

Výběr materiálu

Následně byl konzultován výběr materiálu a barevného provedení. Velkou výhodou je, že pracovníci mají mnohaleté zkušenosti a umí upozornit na faktory, které běžného zákazníka nenapadnou. Zároveň se ale maximálně snaží vyjít vstříc přáním klienta a vyhovět jeho představám.

Dodání a ukotvení konstrukce

Následně řemeslníci vytvořili pevnou konstrukci zahradního domku. Dopředu bylo jasně dáno, dokdy bude stavba dodána, a všechny termíny byly pečlivě dodrženy. Dle domluvy pak dřevěný zahradní domek dovezli na zahradu a ukotvili jej v zemi. Následovala pokládka střešní krytiny a kompletní dokončení montáže. Velkou výhodou je, že řemeslníci pracují rychle, spolehlivě a samostatně, ale také ihned reagují na vaše požadavky a snaží se maximálně vyjít vstříc všemu, co chcete změnit nebo upravit.

Nátěry a závěrečná péče

Posledním krokem byla realizace nátěrů a ochranných látek dřevěného materiálu. Celá objednávka proběhla bez problémů a po této zkušenosti už není třeba bát se jakýchkoliv dalších zahradních úprav. Pracovníci společnosti také nabídli zajímavou slevu na další realizace a my už nyní přemýšlíme, zda bychom si nenechali postavit dřevěný přístřešek na auto nebo konečně nepřebudovali již rozpadající se pergolu.

Tags : zahradní stavby

Komentáře k článku