close
Spolupráce

Moderní a dostupné novostavby na Vackově nabízí skvělou investiční příležitost

zizkov

Inflace drtí českou ekonomiku, takže přemýšlet nad nějakou investicí, která by dokázala peníze z dlouhodobého hlediska uchránit, a případně i zhodnotit, je na místě. Nemovitosti jsou v tomto směru bezpečnou volbou, zejména pak ty pražské. Poptávka po bydlení v Praze je totiž dlouhodobě vysoká a jistě není třeba mít obavu, že byste měli problém najít nájemníky – zejména pak pokud půjde o krásnou novostavbu v atraktivních developerském projektu. Byty Vackov od společnosti Metrostav Development právě spouští prodej již 8. etapy tohoto rezidenčního projektu – sami si na webu prohlédněte, jaké byty jsou aktuálně dostupné.

Bydlení v atraktivní lokalitě

Byty Žižkov vždycky byly a budou žádané. Jedná se totiž o velmi dobře dostupnou a oblíbenou lokalitu na Praze 3. Vše máte doslova na dosah ruky – služby, obchody, zábavu a samozřejmě snadnou dopravu za pár minut kamkoliv. Zatímco novostavby Praha Žizkov jsou jen kousek od centra, nabízí dostatečný klid a soukromí, což je zejména pro rodiny s dětmi zcela zásadní. Nové byty Praha na Vackově nabízí velký výběr bytů a dispozic, k tomu luxusní zázemí, blízkost centra a snadné získání nájemníků. To vše z těchto bytů dělá ideální investiční příležitost.

Rezidenční projekty v Praze

Projekty společnosti Metrostav Development se dlouhodobě těší vysoké oblibě. I nová etapa na Vackově slibuje vysoké standardy a moderní bydlení, které odpovídá aktuálním požadavkům. Staví se zde 163 nových jednotek pořád zbývá spousta těch, které hledají své nové majitele. Vybírat můžete bytové jednotky 1+kk až 5+kk. Sami se podívejte, jakou cenovou nabídku můžete dostat. Tyto nové byty Praha také nabízí garážová stání a sklepní kóje, navíc je celý projekt koncipován v nízkoenergetickém standardu B. Samozřejmostí je trendy minimalisticky elegantní design, zeleň, jednoduché a funkční prvky, a to vše tak, aby si zde každý mohl vytvořit svou domácí oázu klidu a pohody.

Zdroj obrázku: Pixabay

Komentáře k článku