close
Spolupráce

Myslete na kvalitu vašeho života. Zaměřte se na design interiérů!

shutterstock_103884701

Bydlet v dokonalém interiéru chce každý. Naštěstí už je dávno pryč doba nevzhledných lavic a dalšího nábytku, stejně jako nevábně vypadajících podlahových krytin a umakartových jader. Dnes je naopak trendem unikátní design. A ten dnes dostávají jak produkty sloužící čistě k estetickému účelu, tak i takové, které jsou praktické. Začneme jedním z neocenitelných pomocníků v domácnosti, kterým jsou vlhkoměry s certifikátem. Ty slouží pro měření vlhkosti právě v domácích podmínkách. Díky tomu můžeme jedním pohledem zjistit, zda žijeme ve zdravém prostředí, se správnou vlhkostí. Navíc daný produkt velmi moderně vypadá, a tak se hodí postavit ho kamkoliv.

shutterstock_103884701

Zapomeňte na klasické křeslo

Mluvíme-li o designu v kombinaci s praktičností, určitě nezapomínejme také na možnost sezení. Především v obývacích pokojích byly trendem hlavně klasická křesla. Ani ta už ale nejsou variantou jedinou. Právě naopak. I v tomto odvětví se vývoj posouvá dopředu a tak jsou hitem mnohem zajímavější řešení. Jsou to designové sedací vaky. Oblíbené jsou především i mladších generací, jelikož právě jim mohou nabídnout něco skutečně unikátního. Oceňovány jsou ale i další vlastnosti, jako:

  • Široká variabilita použití,
  • Vysoká pohodlnost nejenom při sezení,
  • Snadná přenositelnost.

Hodit se samozřejmě mohou jak do dětských pokojů, tak i do těch moderních obývacích. A barvy? Dominovat může bílá a černá, stejně jako pestřejší varianty v podobě červené, modré, ale i žluté.

Design i ve vaší kuchyni

Není to jenom obývací pokoj, jelikož i kuchyně se dnes stále častěji stává místem, kde nás možnosti špičkových technologií, které jsou zabaleny do moderního designu, zaručeně zaujmou. A příklad? Třeba kávovar s kompaktním designem. Menší rozměry, ale přitom plnohodnotná funkčnost, spojená s jednoduchou a samozřejmě také velmi rychlou přípravou chutné kávy. Pokud tento nápoj milujete a hledáte vhodné řešení, které by splnilo i vaše požadavky na vzhled přístroje, potom máte zaručeně vyhráno.

Autor Marks

Komentáře k článku