close
KfswmEutNsBmGBg62lH9LGxITD2ODkcR2REEuvNNbEA

Interiérové dveře mnoho lidí ve svém bydlení podceňuje a jejich vzhledu nevěnují pražádnou pozornost – a to je chyba. Jestliže i vy na dveře ve vaší domácnosti hledíte jen jako na povinné vybavení, ale nikterak více se jim nevěnujete, pak si rozhodně nenechte ujít následující řádky. Interiérové dveře si rozhodně zaslouží vaší pozornost – a teď ruku na srdce: jste spokojeni s jejich vzhledem? Líbí se vám jejich styl? Hodí se barevně či po stránce použitého materiálu do stylu vašeho bydlení? Jestliže jste si alespoň na jednu z otázek odpověděli “ne”, pak je nejvyšší čas poohlédnout se po nových dveřích. Ty rázem povýší úroveň vašeho bydlení, kterému zároveň dodají šmrnc a postarají se o to, že se doma okamžitě budete cítit daleko příjemněji!

KfswmEutNsBmGBg62lH9LGxITD2ODkcR2REEuvNNbEA

Interiérové dveře by měly ladit s interiérem

Interiérové dveře si přízvisko “interiérové” nezasloužily jen tak pro nic za nic. V první řadě se tak jmenují proto, že se používají v interiéru a v řadě druhé toto jméno získaly z toho důvodu, že s interiérem chtě nechtě musí ladit. Přeci jen domov je místem, které si všichni chceme zařídit tak, aby na nás i na naše hosty působilo jako jeden příjemný celek, ve kterém vládne harmonie. A pokud budete mít zařízení místnosti a dveře doslova “každý pes jiná ves” pak jen stěží dosáhnete harmonického vzhledu.

Druh dveří vybírejte podle dispozic místnosti

Nejsou dveře jako dveře a ani interiérové dveře nepředstavují pouze jeden druh. Na trhu můžete pořídit jak dveře klasické, které jsou nejčastější, tak i dveře posunovací, které jsou rovněž velice oblíbené. V obou případech rozhodně je z čeho vybírat a finální volba je tak zcela na vás. Při výběru můžete zohlednit nejen styl, ale i dispozice daného interiéru: pokud máte doma hodně místa, volte dveře klasické. V opačném případě, kdy jste nuceni počítat každý centimetr, pro vás budou ideální volbou dveře zasunovací, které se mohou buď klouzat po zdi, nebo zajíždět do speciálně upraveného pouzdra.

Tags : dveře

Komentáře k článku