close
Spolupráce

Mytí fasád, čištění střech nebo chodníků svěřte odborníkům

cisteni1

Posprejovaná či jinak znečištěná fasáda dnes není skutečně žádnou vzácností, ale ani chloubou! Můžete se s ní bohužel setkat téměř na každém rohu. Položte si však otázku, jak se vám líbí takové bydlení? Pravděpodobně minimálně snižuje celkový komfort a vzhled. Mnozí majitelé nemovitostí tento problém neřeší, je to však škoda, obrátíte-li se totiž na odborníky v oboru, může být rázem fasáda jako nová a vy budete opět spokojeni a pyšni na to, kde bydlíte. Problematika čištění povrchů objektů se však netýká pouze fasád, ale i čištění střech či třeba čištění chodníků.

Vzhled schodiště před vyčištěním a po vyčištění je velký rozdíl /
Vzhled schodiště před vyčištěním a po vyčištění je velký rozdíl /

Jedna, trestuhodná věc, je záležitost vandalů, kteří z dlouhé chvíle nebo z důvodu, aby si zvýšili své ego, ničí cizí majetek. Nedělá jim problém posprejovat, pokreslit či jinak poničit fasády rodinných domů, vilek, chat, ale asi nejčastěji panelových domů. Obětí jejich činů jsou mnohdy například i betonové ploty.

Další kapitolou při přemýšlení o vyčištění stavebních, konstrukčních a funkčních prvků bydlení je však i působení povětrnostních podmínek. Sníh, mráz, déšť, vysoká vlhkost jsou jako stvořené pro změnu povrchových vrstev dlažeb, chodníků, střech, ale nakonec opět i venkovních fasád. Velmi jednoduše a rychle se na nich objeví vrstva nečistoty, která je spojována se špatnou kvalitou ovzduší či výfukovými plyny, případně sazemi z komínů. Přidá-li se k tomu ještě i mech či houby, vzniká nevzhledný design, který však i negativně působí co do funkčnosti, bezpečnosti a životnosti těch či oněch prvků. Řešením je jejich vyčištění, vyplatí se tak obrátit na profesionály. Doporučíme vám společnost UMYJEM-TO s.r.o.

Komplexní práce za přijatelnou cenu

Odborníci z této firmy jsou vám k dispozici již od roku 2011. Pro svoji činnost se inspirovali v zahraničí, ve správnou chvíli zjistili, že na českém trhu chybí společnost, která by nabídla komplexní práce v oblasti čištění a mytí všech povrchů za rozumnou cenu.

Umýt nebo vyčistit lze skutečně téměř jakýkoliv povrch /
Umýt nebo vyčistit lze skutečně téměř jakýkoliv povrch /

Používány jsou výhradně profesionální a kvalitní chemické prostředky, které následně žádným způsobem nezanechávají jakékoliv zbytky a negativně tak neovlivňují lidské zdraví. Samozřejmostí je také vlastnictví a využití vysokotlakých přístrojů značky Karcher na bázi vody nebo páry.

Díky horké vodě nebo páře je možno odstranit až 95% nejrůznějších nečistot z jakýchkoliv povrchů, kterými jsou zejména silikonové, silikátové, akrylátové nebo vápenné omítky, dále potom pálené, plechové, asfaltové nebo gumové střechy či zámková dlažba, pískovec, mramor a beton. Problémem pochopitelně nejsou ani činnosti v podobě anti-grafitti, tedy odstranění nežádoucích „malůvek“ z fasád domů.

UMYJEM-TO s.r.o. působí po celé České republice. Můžete se na ně bez problémů obrátit s požadavkem na čištění fasád, mytí střech, mytí chodníků či vyčištění teras, plotů, schodišť, příjezdových cest i vy, ať jste odkudkoliv.

Váš rodinný nebo bytový dům, případně jinou stavbu můžete proměnit v téměř nový objekt alespoň po vizuální stránce a to jak při pravidelné údržbě, ale klidně i před oslavou, významnou událostí, kterou doma prožijete, případně pokud se rozhodnete nemovitost prodat.

Použitím moderní techniky a šetrné biochemie dojde k odstranění většiny nečistot, zvýší se tak nejen vzhledový dojem, ale samozřejmě i jakési mikroprostředí kolem daného povrchu. To vše za rozumnou cenu, není důvod k odkladům čištění a mytí všech typů povrchů, dopřejte si, aby bylo vaše bydlení takové, aby vám dopřálo maximální spokojenost a komplexní komfort!

Tags : designexteriér

Komentáře k článku