close
no thumb
Vestavěné skříně zažívají obrovský boom /
Vestavěné skříně zažívají obrovský boom /

Vestavěné skříně jsou nábytkem, který se v českých domácnostech používá stále častěji. Je to dáno tím, že jde o skříně, které v porovnání s klasickými volně stojícími skříněmi šetří prostor. Zároveň jsou v drtivé většině také zajímavější z estetického hlediska.

Pořízení vestavěné skříně není nijak náročné, je ale potřeba učinit několik kroků tak, aby skříň perfektně zapadla do interiéru vašeho domu nebo bytu.

Zaměření

V první řadě musíte zaměřit prostor, do něhož hodláte vestavěnou skříň umístit. To je zvláště důležité. Vestavěné skříně totiž dokonale plní svoji funkci v případě, že přesně vyplňují prostor u stěn, pod schodištěm apod.

Zaměření si můžete provést samozřejmě sami, daleko pohodlnější je však varianta, kdy ji provede přímo technik společnosti, u níž si ji objednáte.

Úložné prostory skříně

Před samotným nákupem si také rozmyslete, k jakému účelu vlastně nábytek bude sloužit. Podle toho je dobré si naplánovat, jaké bude její vnitřní členění, tedy kolik zde bude příček, poliček a šuplíků, případně i v jakých rozestupech.

Objednávka

Skříně na míru zapadnou do každého prostoru /
Skříně na míru zapadnou do každého prostoru /

Jakmile máte výše uvedené prvky rozmyšleny, můžete přistoupit k samotné objednávce. Tu provedete u firmy JN Interier. Tato společnost se specializuje na vestavěné skříně, realizuje ale také kuchyně na míru.

Fotogalerie kuchyní, kterou naleznete na webových stránkách společnosti, vám představí, jak dnes vypadají kuchyně, které jsou vytvářeny přímo na míru, a to specializovanými odborníky na bytový design a architekturu.

Objednávku provedete přes kontaktní formulář, na základě něhož se vám ozve obchodní zástupce společnosti a projde s vámi další detaily. Lze ji provést i osobně na prodejně. Firma vám následně na základě poptávky vytvoří grafický návrh a také cenovou kalkulaci. Ve chvíli, kdy odsouhlasíte cenu a návrh, přijede k vám technik a zaměří daný prostor, pokud jste jej nezaměřili sami. Následně již proběhne uzavření smlouvy o dílo a jeho vypracování.

Vestavěné skříně od JN Interier budete mít k dispozici už do 10 pracovních dní. V případě, že půjde o atypické rozměry, počítejte s nějakým tím dnem navíc, neboť realizace nábytku nestandardních rozměrů je přeci jen časově náročnější.

Komentáře k článku