close

V dnešní uspěchané době i doma neustále sledujeme čas. A co třeba spojit užitek s designem? Tak například nástěnné hodiny – nejen, že vás budou informovat, kolik je hodin, ale v případě správného výběru s přihlédnutím ke stylu ostatních bytových prvků a doplňků můžete oživit každou místnost – a nebude vás to stát příliš!

Z maličkostí se skládá celek

Při výběru nástěnných hodin se řiďte pravidlem, že z jednotlivých, i menších částí, se skládá celek. Nástěnné hodiny by měly ladit s rázem místnosti, kde budou umístěny, jako takovým.

Několik tipů, které stojí za zvážení

Nástěnné hodiny jsou k dispozici v mnoha variacích – pokud o nich uvažujete, ale nevíte, jaké vybrat, můžete se nechat inspirovat! Veškeré níže uvedené produkty je možné pořídit na e-shopu 4home.cz!

  • Nástěnné hodiny Ball Clock

hodiny1

Nástěnné hodiny Ball Clock se budou hodit do každého moderního interiéru. Působí jednoduše a přitom komfortně. Hodiny jsou vybaveny vysoce kvalitním křemenným hodinkovým strojkem.

cena: 6 259 Kč, Koupit

  • Nástěnné hodiny CalleaDesign

hodiny2

Nástěnné hodiny CalleaDesign pochází z dílny stejnojmenné italské rodinné firmy, která se soustředí především na preciznost, manuální výrobu a vysokou kvalitu dodávaných produktů. Hodiny CalleaDesign působí nadčasovým a elegantním dojmem.

Cena: 2 850 Kč, Koupit

  • Nástěnné hodiny Nextime Bubbles 8130

hodiny3

Nástěnné hodiny Nextime Bubbles 8130 lze umístit na jakékoliv barevné provedení stěny. Skleněné hodiny s efektem bublin se chlubí vysokou přizpůsobivostí a jedinečným designem.

Cena: 1 689 Kč, Koupit

Rozhodnete-li se pro nákup nástěnných hodin, můžete využít až do 30.6.2016 slevový kupon – jedná se o slevu 5% , stačí při nákupu zadat “AFC5”

Bydlení21.cz

The author Bydlení21.cz

Leave a Response