close
bydleni21.cz (1)

Ne všechna dobrá a oblíbená auta se hodí na každodenní jízdu do města. Které automobily jsou do města nejlepší, mají levný provoz a nepřekvapí vás svými mimořádnými servisními výdaji?

Do města se hodí ideálně malé vozy, které bývají technicky jednodušší. Pořídit si můžete buď vůz zcela nový, ale skvěle poslouží i auto z bazaru. Vybrali jsme pro vás malá auta do města, za dobrou cenu, a se kterými rozhodně neuděláte chybu.

Renault Twingo

Renault Twingo je sice malé zvenku, ale nečekaně velké uvnitř. U tohoto modelu můžete vybírat z více druhů motorů a v nabídce je i automat, což se do města rozhodně hodí.

Volkswagen Lupo

Tento automobil je kvalitní a má ideálně malé rozměry. S Lupem se vejdete ve městě úplně všude, kde potřebujete. Benzínový motor je v tomto případě sázkou na jistotu, za naftový si už trochu více připlatíte.

Škoda Citigo

Už podle názvu vám musí být jasné, že Škoda Citigo se pro město narodila. Toto auto je sice malé, ale má chytře řešený vnitřní prostor, což oceníte zejména když převážíte více věcí. Citigo má minimální servisní nároky a nevadí mu krátké trasy.

Fiat Tipo

Fiat Tipo má prostorný interiér a výkonný motor. Nemusí být proto odkázán pouze do města, ale i v něm funguje na jedničku. Má jednoduchou konstrukci a jen minimální servisní nároky.

Citroën Saxo

Citroën Saxo je oblíbená klasika vhodná do města. Verze Saxo VTS je sice dražší, ale pokud našetříte, získáte tak skvělé auto, které na ceně prakticky už jenom poroste.

Fiat Seicento

Fiat Seicento je do města ideální. Má malé rozměry, čiperný motor a velmi levný provoz.

Suzuki Vitara

Suzuki Vitara je větší rodinné auto, kterému krátké městské trasy rozhodně nevadí a je vhodné především pro milovníky SUV. Do města je ideální, ale poradí si i s horším terénem. Krom těchto výhod se můžete spolehnout na jeho nenáročný pohon.

Zdroj obrázků: Unsplash.com

Komentáře k článku