close

Seznamování online je pro řadu z nás nejschůdnější model. Někdo nemá na běžný způsob seznámení čas, někdo zase odvahu a docela často nám chybí obojí. Internetové seznamky mají tu výhodu, že se o protějšku před první schůzkou můžete hodně dovědět, takže odpadnou setkání s těmi, kteří neodpovídají vašim vyhledávacím parametrům. 

Možná to trochu ztrácí romantický rozměr, online seznámení vědeckými srovnávacími metodami ale eliminuje možnost, že se zamilujete do toho “nepravého” a ušetříte si tedy kromě času i řadu trápení. Jestli je seznamování přes internet po vás to pravé, pojďte se s námi podívat na nejlepší seznamovací portály u nás.

Elite Date

Jestliže hledáte opravdový vztah, je česká seznamka Elite Date dobrou volbou. Oproti jiným má několik výhod, například to, že profily jsou přístupné jen registrovaným členům, přiměřená částka za členství dovoluje registraci široké klientele, nicméně platba výrazně snižuje počet fake profilů. A rozhodně stojí za zmínku, že seznamka neprodlužuje členství automaticky. Je určena lidem mezi 25 – 45 lety, ale samozřejmě to není dogma, najdete i profil starších či mladších členů.

Singles50

Uživatelsky přívětivá platforma je určena seniorům, a to nejen k seznámení za účelem dlouhodobého vztahu, ale také k nezávaznému seznamování či hledání přátel se společnými zájmy. Jednoduchý seznamovací portál pomáhá starším lidem nezůstat sami, když se z různých důvodů ocitnou bez životního partnera.

Seznamka.cz

Tato seznamka má jednu velikou výhodu před konkurencí – pomáhá hledat nejen partnera pro život, flirt či třeba k dopisování, můžete si tu zadat inzerát i když hledáte parťáka na cesty nebo třeba pro sport. Má širokou základnu uživatelů, takže se zvyšuje šance na seznámení. Řadu funkcí má tento seznamovací portál v bezplatném módu, což bohužel zvyšuje i pravděpodobnost výskytu falešných profilů.

Tags : internetová seznamkaonline seznamkaseznámení online

The author JanaPK

Vyzkoušela jsem si bydlení v bytě i v domě se zahradou. Nemovitostem, jejich rekonstrukci i bytovému designu se věnuji i profesně, proto stále vyhledávám nové informace a trendy. Ráda se s vámi podělím o všechno, co jsem na cestě životem pochytila.

Leave a Response