close
Komerční články

Nejlepší pomocník do domácnosti? Nano impregnace na kůži a textil, která nepropustí žádnou tekutinu

obyvaci-pokoj

Právě jste si pořídili novou koženou sedačku nebo heboučký koberec, ale už za pár dní jej zdobí nehezké skvrny? Víme, jak to dokáže člověka rozčílit. Stačí chvilka nepozornosti a na povrchu různorodého nábytku se mohou objevit skvrny od vína, kávy nebo čaje. A všichni víme, že jejich odstranění je skoro nadlidský výkon. Nemusí to tak ale být navždy. Chytré řešení nabízí nano impregnace.

Nehodě předcházejte

Klíčem totiž není hasit požár, ale spíše mu chytře předcházet. Jak na to? Nejlepší službu vám udělá nano impregnace na textil a kůži. Toto řešení je velmi efektivní a dokonale účinné. Nano impregnace pracuje s moderní technologií, která využívá miniaturních mikročástic, jež při aplikaci vytváří na povrchu nábytku neviditelný tenoučký filtr. Tato ochranná vrstvička spolehlivě odpuzuje vodu a zabraňuje jí, aby pronikla dál. Ochrání tak nejen váš gauč, ale také koberec, křeslo nebo jiné čalouněné povrchy.

Efekt lotosového květu

Jak je to možné? Nano impregnace totiž našla inspiraci přímo v přírodě. Pokud jste někdy viděli lotosový květ, jistě vás zaujala jeho bělostná barva. Zdá se, jako by po něm veškerá špína a prach stékaly dolů. A je to skutečně tak – na květech této rostliny jsou totiž miniaturní výrůstky, na kterých se ani prachové částice neudrží, a společně s deštěm ihned stékají pryč. A stejnou metodu uplatňuje také nano impregnace. Odpuzuje veškeré tekutiny a nepropouští žádnou vlhkost. Snadno tedy setřete skvrnu od vína, kečupu, kávy nebo čehokoliv jiného.

Není lepšího pomocníka do domácnosti

Pokud hledáte účinný prostředek, který vám už navždy usnadní a urychlí úklid, nemusíte hledat dál. Stačí impregnaci nanést na textil, kůži nebo čalounění, nechat krátce zaschnout a vaše pohovka nebo koberec jsou perfektně chráněny. Impregnace je navíc prodyšná, takže nehrozí, že by pohovka začala uvnitř plesnivět.

Komentáře k článku