close
Nezařazeno

Nemáte rádi zimu od podlahy? Topné kabely pro pro vyhřívané podlahy vše vyřeší!

koupelna

Zimu od podlahy nikdo nemá rád. Přeci jen, u Vás doma byste nejraději byli bez bot, a papuče můžou být spíše na obtíž, protože každou chvíli nějaká chybí. Obzvlášť pokud máte děti nebo psa mají papuče tu záhadnou tendenci nebýt na svých místech. Ale jak vyřešit chladné podlahy? Přece vyhřívanou podlahou! Co dříve byl luxus bohatých a nejmodernější vymoženost se dnes pomalu stává standartem a topné kabely v podlaze jsou tak něco, co se může pořídit do každé domácnosti a pod jakoukoliv podlahovou krytinu!

Výhody oproti topení?

Vyhřívání domu elektricky na první pohled vypadá jako drahý nápad. Ovšem díky rozmístění topných kabelů v podlaze, teplo příjemné sálá po celém povrchu podlahy, nikoliv jen od radiátorů podél stěn. Vytopit tak střed místnosti je mnohem rychlejší a zároveň tak můžete celou místnost vyhřát rovnoměrně. Žádné vedro poblíž topení, aby byl i zbytek místnosti vyhřátý. Navíc díky většímu povrchu a rovnoměrnému rozmístění tepla tak není třeba dosáhnout tak vysokých teplot jako při topení radiátory, protože se při cestě po místnosti teplo neztratí. Teplo automaticky proudí nahoru a díky tomu je tak příjemně teplo nejen u podlahy, ale i výš, protože se teplo dole nezdržuje natolik, aby byla podlaha přehřátá a Váš nos přitom mrzl.

Samoregulace pro chytré vytápění

Díky samoregulačnímu podlahového vytápění Raychem navíc ušetříte za vytápění, jelikož tento systém mění své topné vlastnosti v závislosti na okolní teplotě. Proto bude tento jedinečný vytápěcí systém více zahřívat topné kabely v chladnějších místech jako například u oken, a méně hřát tam, kde to není tolik potřeba, jako třeba pod nábytkem. Díky této samoregulaci navíc neexistuje nebezpečí přehřívání, takže se nemusíte bát rozmístit nábytek přesně tak, jak se to hodí Vám, ne Vašemu topení. 


Váš dům si tak můžete zařídit přesně podle Vašich představ. Zároveň se nikdy nebudete muset bát toho, že se Vaše děti od podlahy nastydnou, nebo že Vám pes někam schová Vaše papuče a cesta v noci na záchod tak nebude nepříjemným studeným probuzením.

Zdroj náhledového obrázku: Lightshot

Komentáře k článku