close
Komerční články

Nepříjemný úklid můžete nechat na profesionálech

Úklidové firmy nejsou v dnešní době nic výjimečného. Mnoho lidí je zná hlavně v souvislosti s běžným úklidem jak doma, tak i v kancelářích. U těch nejlepších lze poptat i řadu dalších služeb, které jsou spojeny s činnostmi, které oproti běžnému úklidu už nechce dělat téměř vůbec nikdo.

Jaké služby lze využít?

Zajímá vás, co konkrétně máme na mysli? Není to ani hojně poptávaný generální úklid celého bytu nebo domu, ani často proklínané mytí oken. Máme na mysli hlavně služby, jako je:

  • Úklid po malování.
  • Úklid po přestavbě a rekonstrukci.
  • Odvoz odpadu, nebo suti.

Je jasné, že v daných případech už nejde jenom o utření prachu a skvrn, ale o náročnější činnosti. Kvalitní úklidová firma Praha však dokáže bez problémů zvládnout i toto. Tedy v případě, kdy se rozhodnete oslovit profesionála, kterým je firma Lepší úklid s.r.o.

Celých 13 let zkušeností

Rozsah služeb a kvalita odvedené práce je něco, na co se můžete spolehnout. A to již 13 let, po které firma v tomto oboru působí. Nejde tedy o žádného studenta nebo maminku na mateřské, která si chce přivydělat. A tomu odpovídá také přístup, který má firma ke každému zákazníkovi. Kdo hledá úklidové služby Praha, nemůže zvolit lépe. V podstatě lze říci, že není špína a problém, se kterým by si Lepší úklid s.r.o. nedokázal ve vašem objektu poradit. To vše navíc 7 dní v týdnu, ve dne v noci. I takové je motto této firmy.

Použití nejmodernější techniky a přípravků je samozřejmostí

Proč se firma nebojí ani těch zakázek, které jiní odmítají, je spojeno s faktem, že jsou používány nejenom ty nejlepší čisticí prostředky a produkty. Jsou používány také profesionální průmyslové stroje, které pomohou odstranit jakoukoliv špínu. Strojové čištění podlah bude vždy efektivnějším, než klasická ruční práce s hadrem a kýblem vody. V případě malování nebudou po kapkách barvy ani stopy.

Samozřejmostí je i zajištění přistavení kontejnerů nebo vozidel pro odvoz odpadu a suti. To se hodí jak v případě, kdy máte zrekonstruováno a potřebujete dát byt nebo dům opět do obyvatelného stavu, tak i v případě, kdy chcete vyklidit sklep, půdu, nebo nepoužívaný pokoj.

Jaroslav

The author Jaroslav

Leave a Response