close
drzwi-505x422
Fantazii se meze nekladou!

Hledáte způsob jak místnosti ozvláštnit? Existuje spousta drobných i větších prvků, které vás zaručeně při vstupu do místnosti zaujmou a neutečou žádnému pohledu. Váš interiér může být doplněn o velmi moderní a stylové kousky. Už jste slyšeli o designových dveřích, stolech, roletách nebo zásuvkách? Pořizovací cena je vyšší než u běžně dostupných produktů, ale originalita se vyplatí!

Potisky oživí každou místnost

První, co vás při vstupu do místnosti může jako první zaujmout, jsou dveře. Designové dveře vám nabízejí výběr z mnoha motivů a barevných kombinací. Vaše dveře tak mohou zdobit ornamenty, motivy přírody, nápisy, dětské obrázky nebo zvířata či postavy. Kvalitní tisk a fixace zaručují dlouhou životnost. Obdobně si můžete pořídit třeba jídelní stůl, který vynikne ve vaší kuchyni a zároveň místnost celkově oživí. U stolů se jedná potisky fixovány lakem, který je odolný proti oděru. Vybírat můžete z dřevených nebo skleněných stolů, klasických či oválných tvarů. I tak zdánlivě nenápadná věc jako je vypínač, může interiér rozveselit. Vzory použité na vypínačích jsou vtipné a nápadité a vy je můžete snadno sladit s místností a podtrhnout tak jedinečný dojem.

020175043
Rolety s potiskem nahradí obrazy

V poslední době se také hojně využívají rolety nejen jako praktické stínidlo, ale také designový doplněk. Textilní rolety s potiskem jsou nabízeny v  široké škále barev a vzorů. Při jejím stažení budete mít okamžitě o jeden obraz v místnosti více. Moderní rolety s kvalitním potiskem a nadčasovým vzhledem pořídíte zhruba od 2000 Kč. Máte pocit, že také vaší koupelně něco chybí? I sprchové a vanové zástěny můžou být zdobeny originálním motivem. Nenašli jste ten pravý vzor pro vás? Mnoho obchodů nabízí službu díky které si můžete vzor sami vytvořit nebo použít fotografii. Oživte svůj domov netradičními a výraznými potisky!

Tags : bytové prvkydesigninteriér
Jana Tarabčáková

The author Jana Tarabčáková

Leave a Response