close
no thumb

Nevyšla vám letošní dovolená a vy jste se tak nemohli nechat hýčkat na některém z relaxačních wellness pobytů? Pak se nechte inspirovat některým z našich typů a oddejte se kouzlu wellness v pohodlí vašeho domova.

Co je to wellness?

Toto slovo si získalo na popularitě, ale málokdo už ví, co přesně se pod tímto označením skrývá a jak vzniklo. Výraz pochází z anglických výrazů well being a fitness a mám být vyjádřením pro celkovou rovnováhu člověka a to s ohledem na jeho celkové fyzické i dušení zdraví. Dopřejte svému zdraví to pravé s našimi typy, které vám dopomohou k získání vaší rovnováhy.

Užijte si wellness v pohodlí domova
Užijte si wellness v pohodlí domova

Dopřejte si masáž nohou

Masážní přístroje na nohy jsou oblíbené nejen u starší populace, ale získávají si své příznivce i z řad mladších. Kdo by také odolal teplé lázni s různými typy vibračních masáží? Nastavit si můžete teplotu vody. Ohřev lze regulovat v rozmezí 20 – 50 °C. Modernější přístroje nabízí i dálkové ovládání a několik nástavců na pedikúru.

Ponořte se do perliček

Náročnějším nebude stačit jen masáž nohou, ale vrhnou se rovnou do perličkové koupele, která je zbaví stresu a únavy. Není třeba investovat do drahých přístrojů. Postačí srolovatelná masážní podložka, která se postará o perličky a to v různé intenzitě.

Uvolněte svaly horkými kameny

Nechte kameny pracovat za vás
Nechte kameny pracovat za vás

Používají se v kombinaci s různými vonnými olejíčky při masážích a vy si jejich horkost můžete vychutnat i doma. Relaxační sety horkých kamenů jsou na trhu k dostání v různých velikostech a jejich úkolem je uvolnit vaše ztuhlé svaly. Kameny se zahřejí na teplotu kolem 60 °C a pokládají se na tělo. Uvolněte se a nechte kameny pracovat za vás.

Autor Simona M

Komentáře k článku