close
Byty a domy

Nové byty v Letňanech slibují komfortní a moderní bydlení

Rezidence Veselská bude velice zajímavá stavba /
Rezidence Veselská bude velice zajímavá stavba /

Chcete také bydlet moderně a komfortně, zkrátka v trendech 21. století? Potom možná prahnete po budování zázemí v hlavním městě, tedy v Praze, jež vám poskytne spoustu pozitiv jak již v pracovním životě, tak i v oblasti zábavy a relaxace. Díky bohaté nabídce bydlení si nikdo nemůže stěžovat, že by neměl z čeho vybírat. Tipem k zamyšlení může být i Rezidence Veselská na Letňanech, uvidíte, že vás zaujme!

Nové byty Letňany se vskutku budou mít čím pochlubit. Nepředstavují pouhý standard, ale objevíte u nich i prvky blížící se k luxusu. Novostavba Rezidence Veselská vznikne v podobě sedmipodlažní budovy se sto bytovými jednotkami nejrůznějších velikostí, konkrétně se bude jednat o byty od 1+kk až po 4+kk, na své si tedy přijdou jak mladé páry, které teprve hledají své místo v životě, tak i rodiny s dětmi.

Moderní vzhled a zajímavá řešení

Líbit se vám bude i v interiérových prostorách /
Líbit se vám bude i v interiérových prostorách /

Rezidence Veselská si dává záležet i co do designu a stylu. Nabídne moderní vzhled se spoustou zajímavých řešení. Jednotlivé byty budou mít balkon, lodžie, rozsáhlé terasy nebo předzahrádky. Samozřejmostí jsou sklepy a parkovací stání.

Letňany jsou velmi vyhledávanou a oblíbenou lokalitou pro bydlení. Vždyť pomyslně spojují pěkné prostředí, občanskou vybavenost a snadnou dostupnost do ostatních částí Prahy – nejen do centra. Potěší blízkost obchodů, škol, ale i dalších služeb, které se dnešnímu člověku více než hodí. Na své si přijdou i sportovně založení.

Výstavba objektu bude započata počátkem roku 2015 a měla by trvat necelé dva roky tak, aby na podzim roku 2016 byly jednotlivé byty k mání! Pokud vás tento tip bydlení zaujal, neváhejte, již nyní si byt můžete zakoupit a začít se pomalu, ale jistě těšit! Uteče to jako voda a vy budete bydlet v novém – ostatní vám budou možná tiše závidět!

Bydlení21.cz

The author Bydlení21.cz

Leave a Response