close
Stavba a rekonstrukce

Vysoce kvalitní jeřábová technika ušetří spoustu práce

Ke spokojenějšímu životu je mnohdy zapotřebí celá řada vymožeností, strojů a zařízení, které nám výrazným způsobem usnadňují a urychlují práci. Díky moderním technologiím tak dnes můžeme realizovat i to, co bylo kdysi dříve nemožné. Důkazem jsou například jeřáby a jeřábová a zdvihací technika, která nachází své uplatnění nejen na stavbách, ale i při jiných pracích, jež vyžadují zvedání nebo naopak sesouvání určitého nákladu či břemene.

Není však jeřáb jako jeřáb. Vždy je zapotřebí se soustředit především na kvalitu, která, ať si kdo chce, co chce říká, ovlivňuje prakticky všechno. Při poptávkách na klasickou, ale i atypickou a specificky zaměřenou jeřábovou techniku či kladkostroje, se vyplatí obracet na odborníky v oboru. Ideální volbou, se kterou budete maximálně spokojeni, je společnost Adamec Crane Systems.

Dynamická společnost s letitou tradicí

Moderní jeřábové systémy výrazně usnadňují práci /
Moderní jeřábové systémy výrazně usnadňují práci /

Adamec Crane Systems patří mezi skutečné profesionály v jeřábové a zdvihací technice, na českém trhu působí již dvacet let. Důkazem odbornosti je dodávka vysoce kvalitních produktů s komponenty od firmy Stahl Crane Systems a s přívody Conductix-Wampfler. Kromě dodávky je prostřednictvím společnosti zajištěn i případný servis a opravy jeřábů a kladkostrojů v několika střediscích po celé České republice.

Jeřáby Adamec Crane Systems nabízí kvalitní jeřábové systémy a kladkostroje, jeřábové dráhy, plně automatické a poloautomatické transportní systémy řízené PLC nebo stykačovou technikou, dále potom drapákové jeřáby do všech typů provozů, již zmiňované veškeré servisní práce na jeřábech, dodávky a servis kladkostrojů Stahl Crane Systems a výpočty ocelových a betonových konstrukcí.

O tom, že se vám tato volba mnohonásobně vyplatí, se můžete ujistit i díky referencím společnosti, a že jich není málo!

Bydlení21.cz

The author Bydlení21.cz

Leave a Response