close
Byty a domy

Novostavby v Praze 10 lákají na bydlení v trendech 21. století

2279

Je-li vaším snem bydlení v Praze, nabízí se spousta zajímavých možností. Výběr je obrovský, pro nikoho by tak neměl být problém přijít si na své. Rozhodně však nelze všechny pražské lokality házet do jednoho pytle. Podmínky pro život se v té či oné čtvrti pochopitelně různí. Oblíbeným místem je Praha 10. Místo, které nabízí moderní zástavbu, ale i příjemné okolní prostředí, dobrou dopravní infrastrukturu nebo i jiné zábavně-společenské aktivity.

Bydlení v Malešicích spojuje výhody přírody a velkoměsta /
Bydlení v Malešicích spojuje výhody přírody a velkoměsta /

Nejdříve si zkuste odpovědět na otázku, co byste od bydlení v Praze očekávali? Pokud jste nároční a není vám jedno, jak bude interiérové, ale i exteriérové prostředí vašeho zázemí vypadat, nebo jak to budete mít třeba s cestováním do práce, nemusí být špatnou volbou právě Praha 10 se svou bohatou nabídkou bytových jednotek i komplexů.

Nové byty v Malešicích

Malešic to budete mít kousek do centra. Jde o tradiční rezidenční pražskou lokalitu, jejíž dominancí je Malešický park spolu s botanickou zahradou. Malešice jsou ideálním místem pro rodinné bydlení, v okolí se nachází dostatek mateřských i základních škol.

Tipem k zamyšlení je projekt EcoCity Malešice. Po dokončení jeho první fáze na vás čekají byty 2+kk až 4+kk, které jsou situovány v šestipodlažní, nízkoenergetické budově. K dispozici je balkon, terasa nebo předzahrádka, která zajistí příjemné posezení a relaxaci. Celkově se jedná o 44 bytových jednotek s vysokým standardem vybavení.

Druhá etapa projektu je zaměřena na cenově dostupné bydlení v přírodě a zároveň v dosahu velkoměsta. Celkově půjde o dalších 66 nových bytových jednotek, při jejichž výstavbě je počítáno především s přírodními materiály.

Byty Malešice jsou vhodné pro všechny, které by nebavil stín a stereotyp velkého města, pro všechny, kteří mají rádi klid a blízkost přírody! Praha 10 je zajímavou lokalitou, která vám má co nabídnout!

Tags : developerPraha

Komentáře k článku