close

Bydlení je oázou klidu, příjemných pocitů a bezpečí, které je nedocenitelné. Každý z vás se chce doma cítit dobře, proto se obklopujete věcmi, které se vám líbí, evokují ve vás líbivé pocity a dělají vaše bydlení útulnější, zařízenější a milejší. Zamysleli jste se někdy nad tím, jak a čím váš vaše domácnost po příchodu domů přivítá? Ačkoli si to možná neuvědomujete, to, co vidíte hned po otevření dveří, dokáže ovlivnit kvalitu vašeho bydlení. Chcete si jej zpříjemnit a zařídit tak, aby vám po příchodu domů zvedlo náladu? Pak si rozhodně nenechte ujít dnešní článek, ve kterém vám s tímto úkolem ochotně pomůžeme!

Zařizování domu

Nepořádek musí z domu!

Ve většině domácností je první místností předsíň, což je místo, které je až žalostně často opomíjené a přehlížené. Možná i u vás je tento interiér přehlcený chaosem a stísněností, která zde panuje. Nezáleží na tom, zda je vaše předsíň malá či velká, úzká či široká – tak jako tak si zaslouží botník, který pojme všechny páry bot a ideální je, pokud klasické věšáky vyměníte za skříně, které vzhledově vypadají lépe a celý prostor příjemně zocelí. Uklizená předsíň je milejší předsíň. 

Poskytuje vám vaše domácnost dostatek klidu?

Jakmile přijdete domů a zavřete za sebou vchodové dveře, měl by všechen hluk zůstat za oněmi dveřmi. Měli byste se cítit uvolněně, bezpečně a rozhodně byste měli pociťovat rozdíl mezi domovem a chaosem, který panuje na ulici. Pokud s tímto máte problém, zaměřte svou pozornost na vchodové dveře – ideální volbou jsou dveře zvukotěsné.

Již první okamžik rozhoduje

Vaše nálada z domácího prostředí se odvíjí již od prvních několika vteřin, které doma strávíte. Z čehož plyne, že byste svou pozornost měli zaměřit na to, co vidíte jako první, když stisknete kliku vchodových dveří. Dovolíme si vám doporučit pověsit si naproti dveřím příjemný obraz, který ve vás již v první chvíli vyvolá líbivé pocity, které vám zlepší náladu, jež vás bude provázet po celou dobu.

Tags : Bydlenínálada

The author Nikol Bláhová

Leave a Response