close
no thumb
Black-and-White-Lacquered-Bathroom-Vanity-Design
Pochlubte se leskem

Koupelně nesluší jen čistá vana nebo sprchový kout a umyvadlo. I koupelna může u návštěvy vykouzlit příjemný pocit. Každý jistě už někdy navštívil koupelnu, ve které si připadal jako v levném hotelu bez hvězdičky. Jaký dojem to v něm zanechalo, můžeme jen spekulovat. Doveďte svoji koupelnu k dokonalosti. Množství polic, poliček, úložných skříněk, věšáků a věšáčků vám v tom pomůže.

Pozor při výběru materiálu

Než si zvolíte druh a začnete se poohlížet po obchodech prodávajících nejrůznější druhy nábytku, měli byste vědět pár věcí. Obecně si spousta lidí myslí, že do koupelny nepatří dřevěné výrobky. Stále je zažité, že vlhkost, která panuje v každé koupelně, dřevěné výrobky poškodí. Není to však pravda, na trhu je dřevěný nábytek upravený a ošetřený právě pro použití v koupelně. Designéři stále častěji používají lesklé nerezové komponenty i celé sestavy koupelnového nábytku, ale věřte, že dřevěné výrobky vypadají stejně úžasně, ne-li lépe. Určitě byste měli vsadit na lesklé povrchy. Koupelně lesk zkrátka sluší, a proto můžete použít například dřevo lakované. Na výběr je mnoho barev i tvarů, ať již polic nebo nejrůznějších skříněk, takže můžete tento nábytek sladit s použitou dlažbou, čímž se stane vaše koupelna šperkem bytu.

240
Dřevo do koupelny prostě patří!

Pokud dáte přednost dřevotřísce potažené laminem, ujistěte se před nákupem, že povrch není nikde nijak poškozen. Stejně opatrně vybírejte i výrobky kovové, u kterých je jakákoli vada povrchu nepřípustná. Takto poškozený povrch začne po čase korodovat a vaše koupelna ztratí glanc.

Tags : nábytek

Komentáře k článku