close
Terasy, balkony

Balkonový miniseriál: Praktické tipy, jak zařídit balkon! 2. díl

balcony-decorating-summer-flowers-hanging-planters-4

Již v minulém díle našeho balkonového miniseriálu jsme vám představili 3 zajímavé tipy, kterými si můžete tento malý, leč prakticky využitelný prostor zvelebit. Dnes budeme v náloži pozornosti hodných nápadů pokračovat. Kdo četl náš první díl, jistě moc dobře ví, že i na malém balkoně se dají dělat hotové divy a že ani tolik nezáleží na dispozicích, jako na šikovných nápadech a chuti uzpůsobit si tento prostor k obrazu svému. Pokud ani vám tyto předpoklady nechybí, nic nám nebrání společně se podívat na zoubek druhému pokračování, které vám nabídne opět nové a jistě zajímavé vychytávky. Co myslíte – stojí za to číst dál?

Kousek zahrádky i u vás doma!

balcony-decorating-summer-flowers-hanging-planters-4

Lidé žijící v bytech či často stěžují, že jim chybí dotek přírody. S našim tipem na velice pěkné závěsné květináče již nikdy nebudete moci říci, že byste doma neměli kousíček přírody. Květináčků na zavěšení se dá sehnat nepřeberné množství, a tak si jistě i vy dokážete najít ty pravé právě pro váš balkon, kde se stanou jeho vítanou ozdobou, příjemnou dekorací a pro vás i ideálním místem, kde budete moci ukojit své pěstitelské choutky. Praktické “vícero” v jednom!

Málo místa? Nevadí!

contemporary-folding-tables

O balkonech zvláště pak těch panelákovýchje známo, že co do prostoru nejsou příliš vlídné. Žijete-li v bytě i vy dobře víte, že jakmile sem umístíte stolek a dvě židle, případně nějakou tu poličku, už se na balkoně nehnete a místa na rozdávání rozhodně nemáte. Pokud vám ale chybí odkládací plocha, spolehněte se na závěsný stolek, který dokonale šetří prostor a zároveň dostatek prostoru nabízí. Vsadíme se, že tomuto tipu určitě neodoláte!

Zhoupněte se k pohodlí, aneb houpací křeslo pro šetřílky s místem!

bedroom-swinging-beige-wicker-hanging-egg-chair-for-bedrooms-inspiration-hanging-chairs-for-bedrooms-in-egg-style-and-wicker

Chcete si na balkoně dopřát maximum pohodlí? Proč si tedy nepořídíte houpací křeslo tak trochu jinak, aneb náš poslední tip je trefou do černého milovníků pohodlí, kteří chtějí šetřit s místem! Podobný typ houpacího ala závěsného křesla najde kousíček místa i na vašem balkoně a vy si tak budete moci užívat nekonečného pohodlí na čerstvém vzduchu. No řekněte – nezní to lákavě?

Tags : balkon

Komentáře k článku