close
designové řešení komínu
designové řešení komínu

Komíny jsou základním stavebním prvkem naprosté většiny rodinných i bytových domů. Setkáváme se s nimi pochopitelně i u chat a chalup. Stejně jako veškeré jiné důležité a nenahraditelné části objektů, si zaslouží i komíny náležitý ohled. S tímto je třeba počítat jak při samotném začátku, tedy při stavbě nové nemovitosti, tak pochopitelně, i v době nejrůznějších rekonstrukcí, oprav, úprav a kontrol i kdykoliv jindy. Možná byste tomu nevěřili, ale každoročně nejen v České republice vznikne mnoho problémů, které jsou spojeny právě s nepříliš vhodným stavem kouřových cest. Nejhorší je potom požár, který kolikrát poškodí celý objekt, naprosto zbytečně, pouze díky neuváženosti majitelů rodinných domů nebo panelových jednotek! Důrazně vám tedy doporučujeme, abyste si nechali stav komínů zkontrolovat. Právě nyní, v letních měsících, kdy se nemusí topit, je k tomu vůbec ta nejvhodnější doba.

Většina starších komínů již plně nesplňuje tolik potřebnou bezpečnost. Budete-li chtít, odborná firma Komín SOS, s.r.o. vám může zajistit veškeré komínové práce. Nebudete se muset starat o vůbec nic. Mezi nejčastější činnosti při rekonstrukci komínů patří zejména vložkování komínů a frézování komínů. Veškeré komínové cesty budou vyřešeny profesionálním způsobem, počínaje kouřovody, přes komínové průduchy a konče nadstřešními částmi komínů. Na závěr je potom provedena revize komínů, která vám přinese pocit spokojenosti a bezstarostné prožití budoucí topné sezony.

Rekonstrukce komínových cest: bezpečnost a snížení nákladů

průřez komínu
průřez komínu

Díky správnému vyřešení komínových cest v podobě rekonstrukce komínů, dojde kromě maximální bezpečnosti také ke snížení emisí a v neposlední řadě i nákladů, spojených s vytápěním.

Komín SOS, s.r.o. je díky technologii frézování komínů jedinečnou firmou v rámci celé České republiky i Slovenska. Neustálý pohled a rozvoj v oblasti nejmodernějších postupů a technologií spojených s rekonstrukcemi a opravami komínů tak ještě více umocňuje profesionalitu odvedených prací. Nenechávejte tedy nic náhodě a určitě uvažujte o revizi komínových cest!

Tags : komínyrekonstrukce
Bydlení21.cz

The author Bydlení21.cz

Leave a Response