close

Společná koupel rozhodně patří mezi příjemně strávené chvíle ve dvou. Spousta párů si takto zpříjemňuje své společné soužití – a vlastně proč ne! Ponořit se do horké vany, doplnit ji o voňavou pěnu a k tomu všemu si to užít ve dvou – kdo by po tom alespoň jedenkrát nezatoužil! Když to zkoušíte poprvé, možná se ochotně namačkáte do jedné maličké vany, jenže po pár minutách zjistíte, že to zkrátka není to pravé ořechové – a v takové chvíli začnete přemýšlet o vaně pro dva. Věřte nebo ne, ale o výjimečnosti těchto okamžiků přemýšlí i samotní výrobci takto řešených vanových modelů, a proto zásobují dostupný trh nepřeberným množstvím výrobků, mezi kterými je radost vybírat. A co vy – dáte vaně pro dva šanci?

Vana pro dva

Jak takovou vanu vlastně vybrat?

Je vaším snem dokonale řešená vana pro příjemné chvíle ve dvou? Pak svůj výběr odvíjejte především od vašich tělesných proporcí – a to nejen vašich, ale i vaší drahé polovičky. Přeci jen si ve vaně budete hovět oba. Jste-li s partnerem rozdílně vysocí, poohlédněte se po anatomicky tvarovaném kousku, do kterého se pohodlně vejdete oba, aniž by jeden z vás strádal na pohodlí.

Velká vana = velké nároky na prostor

Už samotná představa o vaně pro dva vás jistě dovede k myšlence, že co do prostoru bude tato realizace hodně náročná. Jenže pozor – nejenže bude vana větší v centimetrech, ale zároveň i spolkne dvakrát tolik vody. Každý rozumně smýšlející člověk si okamžitě spočítá, že vana pro dva určitě nebude pro každodenní koupání, nýbrž jen pro chvilky relaxace. Jinak by se vám tato sranda mohla docela slušně prodražit…

Tags : vanavana pro dva
Nikol Bláhová

The author Nikol Bláhová

Leave a Response