close

Jen co se trochu oteplí a počasí se po dlouhém zimním období konečně umoudří, zahájí drtivá většina z vás letošní zahradní sezónu. Zahrádky i terasy se zaplní zahradním nábytkem, který svým majitelům umožňuje si ještě více užít příjemné chvilky strávené na čerstvém vzduchu v náručí pohodlí a kvality. Pokud se již nemůžete dočkat letních grilovaček, relaxace na vaší zahradě či jen milého posezení s rodinou či přáteli u něčeho dobrého, je právě teď ten nejvyšší čas poohlédnout se po kvalitním nábytku, který vám bude věrně sloužit dlouhá léta. Vybrat si nábytek na zahradu, který vydrží déle, než jednu sezónu, není věda – chce to jen vědět, na koho se spolehnout!

Kritéria pro správný výběr

Ratanový zahradní nábytek je velmi oblíbený /
Ratanový zahradní nábytek je velmi oblíbený /

Uvažujete o pořízení nové zahradní výbavy, ale nejste si jistí, jak v tomto úkolu správně postupovat? Stačí se držet několika faktorů, přičemž ze všech nejdůležitější je pro spoustu z vás cena. Obecně platí, že kdo chce kvalitu, je ochoten si za ní připlatit. Zahradní nábytek Hartman svým pestrým sortimentem dokáže splnit představy a nároky i toho nejnáročnějšího z vás. Nábytek se vyznačuje kvalitním zpracováním, ergonomickým designem a úctyhodnou životností, která rozhodně stojí za nějakou korunu navíc.

Jaký volit materiál?

Na zahradách můžete vídat zahradní nábytek vyrobený z různorodých materiálů – plastu, hliníku, dřeva, ratanu nebo kovu. Každý materiál má svá pro a proti – zatímco dřevo vám slibuje kvalitu a nádherný vzhled, který až s léty získává na své kráse, kov je zárukou stability a výdrže, plast naopak nabízí pestré barvy a zajímavé tvary. Stále častěji je ale k vidění ratanový zahradní nábytek, který pro svůj vzhled i minimální údržbu získává na popularitě. Skrývá hned celou řadu pozitivních vlastností, mezi které nutno zmínit především nízkou hmotnost, která vám umožňuje pohodlné přenášení. Ratanový nábytek se vyznačuje i dokonalou schopností zachovat si krásné barvy i přes sluneční záření či působení vody.

Nikol Bláhová

The author Nikol Bláhová

Leave a Response