close
Komerční články

Prodejte svou nemovitost rychle a za maximální cenu. K tomu vám pomůže chytrý homestaging

home-staging

Ceny nemovitostí sice rostou, ale pokud se právě chystáte prodat tu svoji, nenechte nic náhodě. Prezentace je klíčem k úspěšnému a výhodnému prodeji. Vyplatí se přizvat si bytového designéra a profesionálního fotografa, kteří vaší nemovitosti dodají šmrnc a charakter? Rozhodně ano – tzv. home staging vám umožní prodat za skvělou cenu a ušetřit také spoustu času.

Dobrý inzerát je základ úspěchu

Váš inzerát musí na první pohled zaujmout. Čím více zájemců se najde, tím větší je šance, že nemovitost prodáte rychle a dost možná i se zajímavým finančním bonusem. Vážní zájemci možná rádi přihodí i nějakých těch pár tisíc navíc, a vy nemusíte z ceny slevovat ze strachu, že nemovitost neprodáte, když to zrovna potřebujete.

První dojem je nejdůležitější

Kvalitní foto staging je klíčem k tomu, aby vaše nemovitost zaujala na první dobrou. Nekvalitní fotky ze špatných úhlů nebo pod špatným světlem jsou zárukou toho, že ani o hezký byt nebude zájem. Naopak promyšlený homestaging zahrnující nejen skvělé fotky, ale také vhodné rozmístění nábytku, doplnění zajímavých dekorací apod. je zárukou úspěchu na realitním trhu. I když si možná myslíte, že volba nemovitosti je založená na pragmatických důvodech jako je dispozice, výměra nebo lokalita, ve skutečnosti tomu tak často není. Fotostaging je snadná cesta, jak zvýšit cenu nemovitosti a přilákat co nejvíce zájemců.

Vyplatí se to?

Designéři, kteří tyto služby nabízí navíc často poskytují zcela komplexní řešení. To znamená, že vám také půjčí nábytek, dekorace a vše potřebné pro to, aby byt vypadal lákavě, moderně, luxusně a vlastně daleko lépe, než jaká je jeho cena. Řada realitních kanceláří dnes nabízí homestaging zdarma, jinde si za to budete muset zaplatit. Homestaging cena by vás však neměla odradit. Je totiž jisté, že vám tato investice mnohonásobně zvýší cenu nemovitosti a také šance na její rychlý a úspěšný prodej.

Zdroj náhledového obrázku: pixabay.com

Tags : jak zvýšit cenu při prodeji nemovitosti

Komentáře k článku