close
TT2013_LA_ROCHERE_BEE
Jemné zdobení sklenic vypadá úžasně

Francouzi jsou pověstní svým vytříbeným vkusem a elegantním stylem. I vy si můžete pořídit domů kousek, který bude mezi ostatními doplňky zářit. Francouzské sklo La Rochére udělá z vaší kuchyně a stolování něco výjimečného. Stejně tak i obyčejné popíjení vína či posezení s přáteli se stane mnohem „chutnějším“.

Sklo s dlouhou tradicí

I když jste obklopeni mnoha nejnovějšími interiérovými trendy, v tomto případě vítězí tradice, která u skla La Rochére sahá až do 15. století. Nečekejte novodobé designové pojetí, naopak připravte se na velice líbivou francouzskou klasiku, která ovšem sluší i modernímu bydlení. Sklo je velice odolné a pečlivě vyrobené nyní už za pomocí nových technologií a tak můžete sklenice, talíře nebo například misky bez obav umýt v myčce. A co si tedy pod tímto francouzským klenotem můžete představit? Sklenice na víno, karafy, hrnky, džbány, dezertní misky nebo také talíře jsou zdobeny například malinkými a jednoduchými včelkami, které působí velice umírněně a zároveň jaksi roztomile a originálně. Čiré sklo s jemnými liniemi na vás bude doslova dýchat francouzskou atmosféru.

bez názvu
Ametystová varianta se skvěle hodí k slavnostnějším příležitostem

Sklo La Rochére můžete zakoupit také v antracitovém zpracování. V tomto případě se jedná o misky a talíře, které jsou zdobeny klasickými ornamenty. Kromě čirých sklenic si můžete dopřát také jejich ametystovou podobu, která bude vynikat zejména při důležitých oslavách a setkáních. La Rochére ozdobí svou jednoduchostí a noblesou každý stůl.

Tags : bytové doplňkykuchyněvybavení bytu

The author Jana Tarabčáková

Leave a Response