close
no thumb
Uvažujete-li o novém povlečení, máte z čeho vybírat /
Uvažujete-li o novém povlečení, máte z čeho vybírat /

V posteli tráví každý z nás něco okolo jedné třetiny života. To je zajisté dosti dlouhá doba na to, zajistit všechno proto, abychom se v ní cítili co možná nejpříjemněji. Do tohoto faktu má zajisté co promluvit i povlečení. Podíváte-li se na nabídku, musíte uznat, že je z čeho vybírat, ne každý se však v sortimentu bude orientovat. Zajímá vás, jaké povlečení momentálně frčí, co je in?

Zmíníme alespoň tři nejrozšířenější materiály, ze kterých se povlečení vyrábí, a o které je největší poptávka. Jde sice o krepové povlečení, saténové povlečení a mikroplyšové povlečení. V každém najdeme nějaké to pozitivum!

Krepové povlečení

Asi největší výhodou krepového povlečení je skutečnost, že se nemačká. Zapomeňte tedy na žehlení. Krepové povlečení je vyrobeno z přírodní bavlny, která je velmi příjemná na dotyk s lidskou pokožkou. Díky bohaté paletě krepového povlečení nejrůznějších motivů si může naprosto každý z vás přijít na své!

Saténové povlečení

Saténové povlečení představuje komfort, a kvalitu. Jedná se o povlečení, které vás zahřeje jak na těle, tak na duši. Saténové povlečení je vyráběno novou technologií z bavlněného saténu. Potrpíte-li si na pořádné věci, je pro vás tento druh povlečení ideální volbou.

Mikroplyšové povlečení

Mikroplyšové povlečení představuje jakousi náhradu tolik oblíbeného flanelu. Spojuje příjemnost na dotyk, tepelnou pohodu a v neposlední řadě kvalitu za rozumnou cenu. Mikroplyšové povlečení je obvykle vyráběno na zakázku, je tedy vysoce variabilní, přizpůsobí se vám téměř ve všem!

Ať již se rozhodnete pro jakékoliv povlečení, je dobré zvolit kvalitu, která je vyvážená stylem, který vás zaujme. Jak vaše ložnice, tak třeba i dětské pokojíčky si zaslouží prvek, díky kterému se vám či dětem bude chtít do postele více, než kdykoliv jindy, právě jím může být dobře zvolené ložní povlečení!

Tags : moderní stylpovlečení

Komentáře k článku