close

Patříte-li mezi příznivce vína, jistě jste nejednou přemýšleli nad domácí vinotékou. Vždyť právě ona vám může zajistit něco jako dostupný domácí vinný sklípek. Není ale domácí vinotéka, jako domácí vinotéka. Nemusíte být ani znalec, abyste přišli na to, že mezi nabízeným sortimentem jsou značné rozdílnosti. Před nákupem se vyplatí pořádně srovnávat, zjistit si co nejvíce informací a případně se poradit s někým, kdo se v dané oblasti orientuje.

Nakupovat lze i na internetu. Stačí zavítat na web topchlazeni.cz – zde narazíte na kvalitní sortiment se zárukou spokojenosti. Doporučením jsou vinotéky Liebherr a Dunavox. Jedná se o známé značky, které představují ideální investici.

Liebherr WKb 1812 – kvalita za rozumnou cenu

vyrd12_329WKb1812-20_sdVýborným tipem na domácí vinotéku je Liebherr WKb 1812. Jedná se o kompresorovou vinotéku z oblíbené designové řady HardLine, která pojme až 66 Bordeaux lahví. Potěší velmi nízká spotřeba 0,4 kWh/24h a vysoká tichost provozu.

Teplotu lze nastavit v rozmezí 5 až 20 °C přes MagicEye. Ve výbavě nechybí ani uhlíkový filtr a větrák zajišťující vnitřní cirkulaci vzduchu. Vinotéka disponuje vnitřním osvětlením a užitečnou dětskou pojistkou. K otevírání dvířek slouží stylové a ergonomické tyčové madlo. Není problém ani záměna stran otevírání. Díky proskleným dveřím lze vaši sbírku vína stavět na obdiv každé návštěvě vaší domácnosti. Při případném ponechání otevřených dveří budete upozorněni zvukovým signálem.

Rozhodnete-li si pořídit domácí vinotéku Liebherr WKb 1812, počítejte se zárukou 2+3 roky a dopravou zcela zdarma.

Dopřejte vašemu vínu kvalitní uskladnění a mějte ho přitom neustále na očích. Chcete-li to navíc skloubit spolu s designovou stránkou, jsou domácí vinotéka značky Liebherr nebo Dunavox volbou, která přijde vhod!

Tags : víno
Bydlení21.cz

The author Bydlení21.cz

Leave a Response