close

Bydlení v trendech 21. století má co nabídnout. Díky širokým možnostem si lze splnit sny jak v oblasti efektivity, tak i designové stránky budování zázemí. S příchodem moderních technologií lze dosáhnout vyššího komfortu – zaměřme se na tepelná čerpadla.

Klimarapid_banner_montaz_zdarma_02Pokud vás trápí rostoucí ceny za energie a chtěli byste snížit náklady na vytápění, je pořízení tepelného čerpadla ideálním rozhodnutím. Mezi nejoblíbenější a nejpoptávanější tepelná čerpadla patří v poslední době tepelná čerpadla na principu vzduch-voda. Ekonomický způsob vytápění je založen na využívání tepla z okolního vzduchu a to až do velmi nízkých teplot pohybujících se okolo -25 °C.

Tepelná čerpadla voda-vzduch se vyznačují množstvím pozitiv

Tepelná čerpadla vzduch-voda se vyrábí ve třech základních variacích. První konstrukce je v podobě dvou oddělených jednotek, venkovní a vnitřní. Další dva typy jsou kompaktní, v těchto případech je celé tepelné čerpadlo umístěno buď ve vnitřních, nebo venkovních prostorách.

Tepelná čerpadla na principu vzduch-voda s sebou přináší spoustu výhod. Potěší zejména jednoduchá a rychlá instalace a to jak v novostavbě, tak i rekonstruovaných objektech. Kromě primární funkce ohřevu otopného systému se čerpadla využívají také k ohřevu užitkové vody. Některé modely lze používat v létě jako klimatizační systém.

Nevíte jaké tepelné čerpadlo? Tipem je Panasonic Aquarea!

Pokud stále nevíte, jaké by bylo nejvhodnější tepelné čerpadlo pro váš konkrétní případ, bude nejlepší se poradit s odborníky. Doporučíme navštívit stránky klimarapid.cz, kde na vás čeká široký sortiment a záruka kvality. Společnost Klima Rapid dodává a montuje tepelná čerpadla Panasonic, Midea a Daikin Atherma v širokém rozmezí výkonů.

Rozhodnete-li se pro tepelné čerpadlo Panasonic Aquarea, můžete počítat až se 78% úsporou nákladů ve srovnání s klasickými elektrickými topnými systémy. Navíc, v případě, že jakékoliv tepelné čerpadlo Panasonic Aquarea zakoupíte do 30.9.2015, bude vám jeho montáž provedena zcela zdarma!

Tags : vytápění
Bydlení21.cz

The author Bydlení21.cz

Leave a Response