close
samolepky-na-zed-dekolepky-cz

Plánujete si pořídit samolepky na zeď, ale zároveň nevíte, jestli je to dobrá volba? V takovém případě se podívejte na přehled pozitiv, které právě samolepky na zeď mají. Prvním pozitivem je rozhodně jejich výběr. Můžete zvolit velké samolepky na zeď, tak samozřejmě i ty menší. Je tedy jedno, zda vás trápí jenom malý prázdný kousek na vaší stěně, nebo zcela nevyužitá celá zeď místnosti. V obou případech není problém doplnit dané „hluché“ místo právě vhodnou samolepkou. S jistotou výběru rozhodně souvisí i to, že jsou vhodné v podstatě do jakékoliv místnosti, bez ohledu na to, zda se jedná o váš dům, nebo se jedná naopak o váš byt.

samolepky-na-zed-dekolepky-cz

Nalepení zvládnete sami

Ano, i to je jedna z velkých výhod, na kterou rozhodně nesmíme zapomínat. Je to fakt spojený s tím, že nalepení zvládnete sami. Nejedná se rozhodně i nic těžkého. Pouze zajistíte, aby stěna byla čistá, potom samolepky na zeď do obýváku vezmete, sejmete ochrannou vrstvu a na zeď je přiložíte. Potom už povrch jenom klasickou formou vyhladíte a tím je vše definitivně hotovo. Máte tak jistotu, že vaše zeď bude vypadat opravdu nádherně.

Zvolit lze jakýkoliv motiv

Nezapomínejme také na to, že je to i široký výběr jednotlivých motivů, které můžeme označit jako jednu z klíčových výhod. Dominují například zvířata, kam můžeme zařadit samolepky na zeď kočky. Stejně tak nadchnou i motivy dětské, stejně jako to jsou siluety lidí, nebo různých zajímavých okamžiků. Ani tím ale možnosti nekončí. Stejně tak zaujme:

  • Abstrakce.
  • Geometrické tvary.
  • Hudební motivy.

kocky-na-zed-samolepky-dekolepky-cz

Kvalita vás nezklame

Tou poslední výhodou je rozhodně kvalita. Díky použitému materiálu i samolepící vrstvě si můžete být jisti, že samolepka rozhodně není jenom krátkodobým trendem, ale zcela určitě i vám vydrží poměrně dlouhou dobu. Stačí ji na požadované místo nalepit a poté se už jenom kochat její krásou.

Autor Marks

Komentáře k článku