close
12645-fotosklo

Zdá se vám, že je vaše domácnost stereotypní a tuctová? Přemýšlíte o nějakých prvcích, kterými byste se odlišili a dosáhli její jedinečnosti? Možností se dnes nabízí vskutku celá řada, chce to zapojit pouze svoji kreativitu a nebát se změn a novinek. Velmi zajímavým řešením jsou skleněné obklady, konkrétně grafosklo nebo fotosklo.

Grafosklo může nabývat nejrůznějších variací /
Grafosklo může nabývat nejrůznějších variací /

Sklo s grafikou představuje originalitu a znaky komfortu. Bude se hodit především do kuchyňských prostorů, například jako sklo za kuchyňskou linku, chyba však nebude, ani pokud grafosklo a fotosklo využijete v jiných částech interiérů bydlení, klidně i jako obrazové sklo.

Variabilita a celá řada motivů

Skleněné obklady s potiskem je možno přizpůsobit přesně podle vašich představ. Na sklo lze vytisknout jakýkoliv motiv, který si buď vyberete, nebo případně sami dodáte. Je-li podkladová digitální fotografie v dostatečném rozlišení, minimálně 300 dpi, může se na skle objevit opravdu cokoliv, co si jen budete přát. Obklady jsou vyráběny z bezpečnostního skla v tloušťce 6 až 12 mm. Dalším pozitivem je, že se jedná o potisk, na který jsou využívány barvy s UV odolností.

Rozhodnete-li se sklo s potiskem ve vnitřních prostorách vašeho bydlení využít, doporučíme vám, abyste zavítali na web sklenenyobklad.com – zde si můžete rovnou vyplnit kontaktní formulář, případně si pročíst zajímavé informace či se na něco, co vás bude zajímat, zeptat.

Chcete-li skleněné obklady vysoké kvality, které jsou však nabízeny za přijatelné pořizovací ceny a zároveň máte požadavek na českou produkci, jste na správné adrese.

Grafosklo a fotosklo může být i skvělou inspirací, jak si udělat radost třeba i na Vánoce nebo případně po nich. Přece jen v zimních měsících trávíte více času doma, tak udělejte něco proto, abyste se tam cítili co nejlépe!

Tags : bytové prvkymoderní styl

Komentáře k článku