close

Stejně jako muži mají svá “čistě mužská” místa, na které jim ženy nechodí pisoár – měly by i ženy mít něco “čistě Kosmetický stolekženského”, čeho by si zase pro změnu nevšímalo mužské pokolení. Milé dámy, zamyslete se! Máte doma nějakou věc, která by byla opravdu jen vaše? Něco opravdu dámského? Pokud ne, chce to změnu! Porozhlédněte se po svém bytě či doměnejlépe však v ložnici – zda se tam nenajdete volné místečko, kam byste si mohla umístit čistě dámskou záležitost kosmetický stolek!

Má své kladné stránky

Každá žena chce vypadat krásně a k tomu jim napomáhá perfektní nalíčení. Možná se i vy každé ráno marně pokoušíte o dokonalý make-up, jenže najednou vás z koupelny vyžene manžel či děti, které se také potřebují osprchovat. V tu ránu přichází všechna snaha nazmar. O další důvod navíc, proč si kosmetický stolek pořídit. Ráno se nebudete muset prát o své čestné místo ve společné koupelně, budete mít místečko jen sama pro sebe a tím pádem i dostatek času a klidu, vykouzlit ze sebe nádhernou ženu.

Doby se mění

Nebojte se! I kosmetické stolky podléhají nejnovějším trendům a nikdo po vás nechce, abyste si pořídila model z dob vaší babičky. Nemusíte se tedy omezovat na bohatě zdobené a ručně vyřezávané toaletky, které dělaly parádu v dřívějších dobách. V dnešní době jsou totiž k mání i moderní kosmetické stolky, které skvěle zapadnou do současných interiérů. Chcete-li jednoduchost, bohatě vám postačí stolek doplněný o jednu plnovýsuvnou zásuvku. Důležitou roli při výběru by měla hrát velikost, protože jen v případě, že bude mít každá kosmetika své čestné místo, stolek splní svůj účel. Co se týče zrcadla, můžete si pořídit stolek s ním i bez.

Nechte promluvit svůj cit pro design

Ať už preferujete jednoduchost v podobě klasických tvarů s jednou či dvěma zásuvkami, či si naopak potrpíte na romantický nádech a toužíte po stolku, který bude honosný a objemný – řiďte se svým vkusem. Při výběru mějte na paměti i celkový vzhled místnosti, kam se rozhodnete stolek umístit. Rozhodně by v interiéru neměl působit jako pěst na oko. 

Tags : kosmetický stolek
Nikol Bláhová

The author Nikol Bláhová

Leave a Response