close
PR_Aulix150801

V žádné domácnosti, bytě ani domě nesmí chybět svítidla. Dostatek příjemného osvětlení je důležitý. Slunce je sice zdrojem tepla a světla pro celou Zemi, ovšem den je pro mnohé z nás příliš krátký a potřebujeme si jej prodloužit. K tomu nám slouží svítidla a světelné zdroje, které rozzáří již potemnělé místnosti.

Moderní a stylová svítidla od Aulix se vám budou líbit /
Moderní a stylová svítidla od Aulix se vám budou líbit /

Správně zvolená svítidla a osvětlení dodají interiéru šmrnc a jiskru. Lidé se zde potom cítí příjemně a pohodlně a získají spoustu energie. Ovšem odhadnout správné množství světla není vždy jednoduché. Nechte si proto poradit od odborníků a kontaktujte firmu Aulix, která je specialistou na svítidla a osvětlení. Ti vám vytvoří návrh osvětlení na míru tak, aby vaše interiéry zářily dokonalým osvětlením přiměřené intenzity. Navštivte světelné studio Aulix v Dolních Břežanech u Prahy, kde na vás čeká více než 400 různých modelů svítidel a osvětlení, ze kterých si můžete na místě vybrat.

Při výběru je důležité mít v hlavě styl interiéru a svítidlo mu přizpůsobit, aby pokoj působil harmonickým dojmem. Skleněným svítidlem zpravidla chybu neuděláte, lustr s červeným plastovým stínítkem se však už všude nehodí. Svítidla mohou tvořit nenápadný doplněk nebo převzít iniciativu a být dominantním prvkem. V tom případě je však třeba, aby byl zbytek místnosti utlumenější, aby jedinečnost lustru či lampy náležitě vynikla.

Aulix prodává svítidla klasická, která jsou cenově dostupná, jednoduchá a hodí se do každé místnosti. Najdete zde však také produkty originální až extravagantní, ze kterých čiší ojedinělá osobnost. Nad ostatní vyčnívají svým tvarem, kombinací materiálů či barevným provedením. Rozhodněte se i vy, zda si budete doma svítit obyčejným lustrem nebo zda zvolíte něco odvážnějšího a moderního. Aulix, to jsou moderní svítidla a osvětlení.

Tags : osvětlení

Komentáře k článku