close

Budujete logistické centrum a potřebujete u něj zajistit co největší kapacitu? Potřebujete optimálně využít velké skladovací prostory? Hledáte způsob, jak ve skladu uložit maximum zboží a výrobků na minimálním prostoru?

shutterstock_98143817

Maximální úspora skladového prostoru

Pokud vaše odpověď na předchozí otázky zní ano, bude se vám hodit paletový sklad.  Umožňuje plnou automatizaci. Konstrukční výška regálů ve skladu může sahat až do 45 metrů, a proto maximálně využijete skladovací prostor. Skladované zboží může být uloženo i ve výšce, a proto klesá skladovací plocha. K uskladnění zboží proto budete potřebovat menší počet budov a hal. Uspoříte tak prostor, který můžete využít k jiným účelům. Skladové regály navíc mají vysokou nosnost a jejich obsluha je přesná a rychlá, rychlost jízdy vozíků může dosáhnout až 240 metrů za minutu.

Pneumatiky pro extrémní zatížení

Pokud ve své firmě používáte zemní stavební stroje a vysokotonážní vysokozdvižné vozíky, musíte neustále sledovat stav jejich pneumatik. V případě sjetých pneumatik riskujete bezpečnost obsluhy stroje či vozíku, protože může dojít k nehodě a případně i úrazu. Proto se vyplatí mít v zásobě nové EM pneumatiky pro tato zařízení. Na uvedený typ pneumatik se kladou velmi náročné požadavky, protože jsou vystaveny velké námaze.

Mobilní vážení šetří čas

Ve skladech i v průmyslové výrobě často potřebujete vážit různé zboží. Velmi důležitý je přitom nejenom samotné zvážení zboží, ale nutnost minimalizovat operace, které jsou s vážením spojené, tedy překládání zboží. Pokud musíte výrobky a zboží nakládat na váhu a zpátky, přináší to obrovské časové zdržení. My nabízíme vážící systémy, které se dají instalovat přímo na vysokozdvižný vozík. Jakmile vozík odebere zboží z palety, už za několik sekund vám mobilní vážící systém ukáže jeho hmotnost. Zboží nemusíte nikam překládat. 

Tags : pneumatiky
Marks

The author Marks

Leave a Response