close

Pořizujete si do ložnice novou postel? V tom případě se zaměřte i výběr vhodné matrace. Sebehezčí postel vám příjemný spánek nezajistí, pokud v ní bude stará proleželá a propocená matrace. Vyměňte ji co nejdříve za novou. Jakou?

shutterstock_132304502

Ortopedická varianta vás zbaví bolestí páteře

Doporučujeme ortopedické matrace, které vytvoří výbornou oporu pro vaši namáhanou páteř. Díky nim nebudete trpět bolestmi zad, především krční a bederní páteře. Mnozí z vás by byli velice překvapeni, kdyby zjistili, že velká část bolestí páteře má svůj původ ve špatné matraci nebo nevhodné kombinaci matrace a roštu postele. Proto je třeba si matrace také vyzkoušet, nekupovat je naslepo. Nebojte se si na ně lehnout, vyzkoušet jejich pružnost a pevnost.

Sleva, která se vyplatí

Při nákupu matrací jde samozřejmě nejenom o kvalitu, ale i o příznivou cenu. Každý z vás chce pořídit kvalitní zboží a nezaplatit za ně zbytečně mnoho peněz. Proto se hodí matrace akce, která nabízí skutečně výhodný poměr kvality a ceny. Můžete nakoupit matrace se slevou 20 % – 40 %. Taková úspora už se do rozpočtu velice hodí. 

Vyrábí se i atypické rozměry

Délku a šířku matrace vždy určuje plocha postele.  U dospělých lidí se jako nejlepší šířka uvádí 90 cm. Rozhodně by se ale kvůli pohodlí během spánku neměly používat matrace užší než 80 cm. Ohledně délky matrace platí standard 2 metry. Obecně se můžete řídit zásadou, podle které by matrace měla být o 15 – 25 cm delší, než osoba, která na ní bude ležet. Tloušťku matrace potom určuje materiál, ze kterého je vyrobena, její jádro. Někdy vám ale běžně vyráběné matrace nebudou stačit. My naštěstí vyrábíme matrace na míru. Můžete si vybrat atypické rozměry 210 x 90 cm, 220 x 90 cm, matrace 195 x 85 nebo 210 x 140 cm.  Dodání matrací na míru je rychlé, také jejich cena je příznivá. 

Marks

The author Marks

Leave a Response