close
Vybavení bytu

To nejlepší pro Vaše dokonale rovné prádlo

Žehlení je pro mnohé hospodyňky snad nejméně oblíbenou domácí prací. Všechny moc dobře víme, jaké otrávené pocity se v nás mísí, když je před námi několik košů vypraného prádla, včetně košil, se kterými je vždy strašně moc práce. A když je potřeba prádlo zlikvidovat, co nejdříve, neboť už členové rodiny nemají co na sebe, o to více, se nám do toho nechce. Ale musíme! U žehlení není problém strávit i čtyři či pět hodin a jistě si každá z nás umí představit mnohem lépe strávený čas.

STOP! Zamyslete se nad tím, zda chcete být otrokem žehlení?! Asi každá z nás odpoví stejně – nechceme! Od teď může být tato domácí práce mnohem jednodušší a kratší. Jak? Stačí, když si na to pořídíte ty správné pomocníky, zejména moderní žehličku a žehlící prkno.

Co umějí dnešní žehličky?

Rozdíl mezi žehličkami prodávanými před několika lety a těmi, které si můžete pořídit dnes, je především v napařování. Tato funkce samozřejmě není žádnou novinkou, ale neustále se vyvíjí. Starší žehličky, jež disponovaly napařováním, vypouštěly páru buď občas anebo jen po zmáčknutí tlačítka. Moderní napařovací žehličky však vytlačují páru naprosto samy, a dokonce o různé teplotě a tlaku. Stačí nastavit požadovaný program podle typu tkaniny. Navíc pára pronikne do mnohem větší hloubky, dokonce tak, že upraví rovně hned obě strany prádla.

Starší generace jistě nedá dopustit na suché žehličky, které jsou prakticky nezničitelné, ale pokud si chcete u žehlení zkrátit čas a žehlit efektivně, pak vsaďte na chytré napařovací žehličky. Nabízejí řadu systémů samočištění, odvápňování, nebo mají i funkci, jež zabraňuje nechtěnému odkapávání vody. Jsou ideální pro krátké žehlení a každodenní použití. Ocení ji svobodní lidé nebo malé rodiny. „Mezi nejkvalitnější napařovací žehličky se řadí žehličky značek Braun, Philips, Tefal, Rowenta, Moulinex nebo Eta,“ řekl nám p.Roškot, odborník na produkty pro žehlení a provozovatel e-shopu www.zehlicky.cz

Žehlička Braun TS 765 A TexStyle Control 7, cena: 1 790 Kč /
Žehlička Braun TS 765 A TexStyle Control 7, cena: 1 790 Kč /

Chcete-li posunout žehlení na vyšší level, máte-li velkou rodinu a řešíte prádlo i vícekrát za týden, pak jsou pro vás nejlepší parní žehličky s generátorem. Žehličky s parním generátorem umí vyžehlit snadno třeba šaty na ramínku, problémem nejsou silné látky a dokáží narovnat i několik vrstev na sobě pouze jedním tahem. Pára vychází neustále a je až 4x vyšší než u napařovací žehličky. Díky ní budete mít oblečení vyžehleno profesionálně. „Mezi našimi zákazníky jsou parní žehličky s generátorem velice oblíbené. Pochvalují si jejich vysokou účinnost, úsporu času i menší spotřebu energie,“ sdělil nám p.Roškot. „Ten, kdo vyzkoušel tuto žehličku, se již ke klasické vracet nechce,“ dodal. Doporučil by parní žehličky Tefal Pro Express Total GV8960, Philips Perfect Care GC9550 a profesionální generátory Battistella.

Žehlička Tefal GV 8960 E0 Pro Express Total Auto Control s parním generátorem, cena: 5 990 Kč (www.zehlicky.cz) /
Žehlička Tefal GV 8960 E0 Pro Express Total Auto Control s parním generátorem, cena: 5 990 Kč (www.zehlicky.cz) /

Vše pro vaše rovné prádlo

Nakoupit kvalitní pomocníky, jež vám s žehlením pomohou, a díky kterým bude tato práce mnohem jednodušší a rychlejší, můžete na specializovaném e-shopu www.zehlicky.cz. Ušetříte čas, peníze a žehlení bude radost. Zde seženete kupříkladu napařovací žehličky, parní žehličky s generátorem, parní žehličky profesionální, parní vyvíječe, suché, bezdrátové a cestovní žehličky, žehlící prkna, včetně prken profesionálních, potahy na žehlící prkna, zahradní a domácí sušáky na prádlo, ale třeba také koše na prádlo, kolíčky, ramínka na oblečení a další doplňky a příslušenství. Na jednom místě si tedy můžete pořídit vše pro dokonale rovné prádlo, aniž by pro vás i nyní bylo žehlení tou nenáviděnou činností, ale naopak radostí.

The author Bydlení21.cz

Leave a Response