close
retro-white-ideas-for-bathroom-mirrors

V minulých dílech Trendy design pro rok 2015 a Trendy design pro rok jsme se pobavili o tom, jaké interiérové a designové styly byly trendy v roce 2014 a jaké z nich budou II trendy i v roce 2015. V dnešním díle o interiérových stylech se pobavíme, jaké nové styly se roku 2015 objeví na scéně.

retro-white-ideas-for-bathroom-mirrors

Styl bohémů, který ocení umělci

Bohémové jsou jedinci, kteří si užívají života, pijí jej plnými doušky a nadechují se z plných plic. Milují vše, co vyjadřuje a odráží veškerou krásu života, jeho barvy, vůně a plnost. A přesně to by měl odrážet i jeho domov. Byt bohéma by měl být plný barev, stylů, polštářů, knih, obrazů, svíček a umění.

Byt prosluněného pobřeží

Představte si prosluněnou chalupu na pláži. Terasa, francouzská okna, mušle, slunce, pohodlí a klid v koupací síti. Byty v přímořském stylu jsou prosluněné a prosvětlení, využívají světlé barvy a mořské dekorace.

Cottage styl

Nyní si představte chalupu na venkově. Dřevo, roubení, keramické mističky, puntíkaté hrníčky a kostkované závěsy. Byty v Cottage stylu jsou rustikální, venkovské, se záclonkami a kostkovaným prostíráním.

Eklektismus

Dalším novým stylem pro rok 2015 je eklektismus. Opět jde o umělecký styl, který kombinuje snad všechny styly. Jde u něj o svobodu projevu a lehké zmatek. Ocení jej všichni bordeláři.

Komentáře k článku