close

Odborníci říkají, že převážné množství Čechů bydlí v panelákových bytech. My, co tak bydlíme, můžeme pak ze své zkušenosti potvrdit, že tomu tak skutečně je. Jenže takové malé byty nedisponují zrovna velkou plochou k bydlení. Například takové kuchyně nejsou zrovna největší. Na druhou stranu v kuchyni potřebujeme dostatek místa na veškeré nádobí a suroviny na vaření. A proto si dnes povíme, jak na úložný prostor v kuchyni.

Základem úložného prostoru v kuchyni je dobře navržená kuchyň. V kuchyni bychom měli využít každou její píď, každý centimetr a díky tomu získáme co největší plochu pro přípravu jídla a uschovávání veškerého nádobí a surovin. Využijte i hluchá místa, například rohy nad kuchyňskou linkou nebo rohy v kuchyňské lince.

nabytek2

Jak na dvířka od skříněk?

Pokud potřebujete více prostoru před kuchyňskou linkou, není nic jednoduššího, než namísto klasických dvířek zvolit dvířka posuvné nebo roletkové.

Jak na rohy

Nejlepším využitím hluchých míst je využití rohů v kuchyňské lince. Neboť je to místo, kde by se police byly, a proto se tam většinou vůbec nedělají. Když si ale necháte udělat rohovou poličku, získáte hluboký regál například na hrnce.

Poličky na dvířkách

Spojíme-li poličky a dvířka od poliček získáme pořadače na vnitřní straně dvířek, kam můžeme umístit koření, atd.

Tags : Úložný prostor
Markéta Vlková

The author Markéta Vlková

Leave a Response