close
no thumb
dekorace1
Vybavte si bydlení podle svého vkusu

Bytové dekorace zahrnují širokou škálu věcí. Dekorace jsou v podstatě všechny prvky, které ve vašem bytě nebo domě jsou, kromě nábytku. I když i to je leckdy sporné. U nábytku se může jednat o užitkovou dekoraci.

Co člověk, to názor a styl

Každý z nás má jiný vkus a to, co někdo považuje za kýč, může někdo jiný pokládat za nadpozemskou krásu. Takže i zde platí staré známé úsloví, že proti gustu žádný dišputát. Jediné, čím by se měl každý řídit, je sladěnost doplňků nebo, chcete-li dekorací, se zbytkem interiéru. V dnešní době, kdy je na trhu nepřeberné množství typů, tvarů, barev i stylů bytových dekorací budou jistě uspokojeny potřeby i přání všech, i těch nejnáročnějších, zákazníků. Vybrat si opravdu může každý to, co se mu líbí a co mu vyhovuje. Dekorovat můžete nejen zdi, k čemuž vám poslouží umělecká díla známých i neznámých umělců nebo vašich ratolestí.

dekorace2
Nepřehánějte to ale s lapači prachu na vašich poličkách

Umístěním květiny do dekorativního květináče nebo obalu získáte dvojí efekt dekorace. Jednak dekoraci v podobě krásné rostliny a také dekoraci v podobě obalu. Poličky, nábytkové sestavy nebo vitríny zkrášlíte soškami, svícny a suvenýry z dovolené. Čestným místům budou určitě slušet fotografie vašich nejmilejších, kterým opatříte krásný rámeček. Fantazii se meze nekladou, a když do výběru doplňků zapojíte své děti, budou jistě ve svém živlu.

Tags : bytové doplňkydekoracevybavení bytu

Komentáře k článku