close

Léto vám panuje kalendářně i teplotě. Sluníčko vás častuje spalujícími paprsky, na nebi se vám rozprostírá pohled bez jediného mráčku a teploty nezastavitelně šplhají k vysokým číslům. A protože hodnota na teploměru odmítá klesnout byť o jediný stupeň, rozhodli jsme se pro vás připravit dnešní článek, ve kterém vám prozradíme ty nejlepší triky, jak si alespoň pohledově ochladit domov. Věřte nebo ne, i bez ohledu na venkovní teploty, se doma můžete cítit lépe. Nenechte si proto ujít následující řádky, jež vám budou v mnohém doporučením, překvapením či radou, které se vám určitě budou hodit. Až vás příště přepadnou spalující třicítky, budete oproti nim o krok napřed. Pojďte s námi za poznáním!

Vogue

Nač domov měnit od základů, když stačí doplňky?

Nelekejte se, rozhodně po vás nechceme, abyste se pouštěli do přestavby. Na jednu stranu by to možná bylo řešení, ale časově náročné a po finanční stránce ne každému dostupné. V tomto případě bohatě stačí, když si trochu pohrajete s doplňky, protože ty dokážou velké divy. Chcete-li vaše bydlení po pohledové stránce ochladit, vsaďte na kombinaci modré a bílé barvy, lesku a nerezových prvků. Díky tomuto spojení vám vznikne dokonale chladivá kombinace. Nestojí to svět a umí to zázraky, přesvědčte se!

Malujte tak, ať vás to pořádně zchladí!

Dalším tipem pro optické ochlazení interiéru je vhodně zvolená výmalba. Byli byste mile překvapeni, jak moc dokáže výmalba připomínající beton nebo tapety s motive kamene. Skvělou službu vám provedou i tapety s imitací kovu nebo plechu. Sázka na tyto materiály je výherní!

Voda, jak jste ji ještě neznali

Co vás v horkých dnech nejvíce ochladí? Ano přesně tak, je to voda. Rozhodně se vám tím nesnažíme říci, abyste si puštěnými kohoutky vyplavili byt, to určitě ne. Ba naopak snažíme se vás přivodit na myšlenku, že ochladit se můžete velice snadno a za pár kaček. Jak? No přeci tak, že si domů umístíte vše, co je spojené s vodou, neboť to vás příjemně ochladí. Co takhle si na sedačku du obýváku umístit polštáře s motivem vodních kapek? Uvidíte, co to s vámi udělá!

Tags : interiérové doplňkyjak si opticky ochladit domov
Nikol Bláhová

The author Nikol Bláhová

Leave a Response