close

Schodiště, leč se to nezdá, máme na očích každý den, a je velkou součástí našich domovů. Proto bychom na něj neměli zapomínat a udělat jej tak, aby bylo bezpečné, funkční, ale zároveň estetické a ladilo s celkovým interiérem domu. Se všemi požadavky vám pomůžou odborně orientované firmy.

Schodiště
Schodiště

Nechte si vyrobit schody na míru

Pokud chcete, aby vaše schody splňovaly funkčnost, bezpečnost a zároveň byly podle vašich představ, nechte si vyrobit schody na míru specializovanou firmou. Výroba dřevěných schodů na míru od profesionálních společností zaručí jejich vysokou kvalitu, dlouhou životnost, spolehlivost a stabilitu. Firmy jsou ve své práci velmi flexibilní, proto se pokusí splnit jakýkoli požadavek, který budete mít.

Jaké schodiště vám firmy vyrobí?

Profesionální firmy vám vyrobí dřevěné schodiště na míru přesně dle vašich požadavků. Například se může jednat o:

  • rovné – bez jakéhokoliv lomení,
  • s lomeným obloukem,
  • pravotočivé,
  • levotočivé,
  • kombinované – zde se kombinuje dřevo s kovem nebo sklem. Kombinace dřeva s jiným materiálem vypadá přirozeně a dodá schodišti ten pravý šmrnc a eleganci hlavně v moderních domech.

Dřevěné nášlapy oživí obyčejné betonové schodiště

Vaše schodiště nemusí být pouze dřevěné. Mnohdy v domě máte například už betonový základ a potřebujete schody pouze obalit do vkusně vypadajícího obkladu. Zajímavým řešením mohou být dřevěné nášlapy na schody. Dřevo je velmi lehce tvarovatelné a obyčejnému schodišti dodá zářivý nádech. Firmy dávají na výběr ze spousty dřevěných variant, aby uspokojily každého zákazníka.

Ať už řešíte rekonstrukci starého schodiště, nebo máte v plánu udělat si úplně nové, nebojte se obrátit na odborníky, kteří se vám pokusí vyjít maximálně vstříc a poradit vám hlavně z oblasti bezpečnosti, zda je váš požadavek reálný a proveditelný.

Tags : dřevěné schodyschodiště
Jaroslav

The author Jaroslav

Leave a Response