close
no thumb
ukončovací lišty jsou k dispozici v mnohých variacích
ukončovací lišty jsou k dispozici v mnohých variacích

Možná že to velmi dobře znáte, při rekonstrukci nebo chcete-li modernizaci vaší domácnosti, a je úplně jedno jestli té v rodinném domě nebo bytě, se kromě stránky užitku a praktičnosti zaměřujete taktéž na design. Podoba celku se skládá z těch nejmenších detailů, které tak nesmí být přehlíženy, jedná se mimo jiné například i o čtvercové ukončovací lišty.

Čtvercové ukončovací lišty představují speciální profily, díky kterým zajistíte vhodnou úpravu hran v místnostech, kde je kladen vysoký důraz právě na design. Použijete-li ukončovací lišty, dojde k vizuálně dokonalému zakončení hran obkladů. Můžete si vybrat barvu, materiál a typ provedení konkrétních lišt, záleží čistě na vašich nárocích a představách. Nová tvář vašeho bydlení tak může nabídnout zcela nové rozměry, které ji dokonale promění!

Preferujte kvalitu a bohatý sortiment

Acara se postará, aby bylo vše dotaženo do posledního detailu
Acara se postará, aby bylo vše dotaženo do posledního detailu

A kde tyto lišty pořídit? Existuje množství výrobců a prodejců, ale nutno říci, že jsou mezi nimi značné rozdíly, jak co se týká velikosti sortimentu, tak i celkové kvality provedení. Rozhodnete-li se pro nákup u společnosti Acara, rozhodně neuděláte chybu. Mezi hlavní přednosti Acara patří především flexibilita, znamená to, že vám může být vyrobena nebo dodána prakticky libovolná podoba čtvercových ukončovacích profilů dle vašich konkrétních požadavků nebo návrhů. Je totiž zapotřebí si uvědomit, že ne do každého stylu interiéru se bude hodit jakýkoliv profilový prvek. Vybírat můžete vždy z dražší a levnější varianty, přičemž se v obou případech jedná o kvalitní řešení, kdy však dražší typ nabídne nějaké pozitivum navíc, tak třeba vyšší odolnost nebo širší možnosti využití.

Společnost Acara ve svém e-shopu nabízí kromě mnohých variant ukončovacích lišt také vysoce kvalitní izolace a separace, v nabídce naleznete také stavební chemii.  Zastoupení zde nachází jak produkty vlastní výroby, tak i stavební a rekonstrukční prvky renovovaných zahraničních značek. Přidáte-li k tomuto všemu ještě profesionální, avšak osobitý přístup, ochotu a vstřícnost spolu s rychlým dodáním, není co řešit!

Tags : designmoderní styl

Komentáře k článku