close
Praktické a stylové úložné boxy jsou k dispozici v mnohých provedení /
Praktické a stylové úložné boxy jsou k dispozici v mnohých provedení /

Plastové, dřevěné, fóliové, látkové a jiné úložné boxy, jako nepostradatelný pomocník, každé domácnosti. Praktické ale i moderní provedení. V létě spolkne a ukryje spoustu zimního oblečení, včetně obuvi, a naopak v zimě zase ukryje letní oděvy a obuv. Ukrýváme do nich oblečení, ze kterého již vyrostly naše ratolesti, a také různé sešity, obrázky a jiné věci. Nízké, vyšší a ve tvaru čtverce, nebo obdélníku. Na vánoční, nebo velikonoční dekorace. Zkrátka všestranné využití.

Některé boxy jsou řešeny prakticky. Mají omyvatelný povrch a jsou na kolečkách, takže se s nimi dá pohodlně zajet pod postel, nebo kamkoliv jinam. Jsou výborné na ukrytí hraček, nebo peřin. Pokud nedisponujeme tak rozsáhlým úschovným prostorem, máme možnost sáhnout po boxech s různými motivy a designu. Naskládané vedle sebe nebo na sobě, pak nepůsobí dojmem skladiště. Úložný box s dekorem ladícím se zbytkem interiéru, můžeme postavit někam do kouta, a na něj dát květinu nebo jinou dekorativní ozdobu.

Plastové úložné boxy

jsou skvělými pomocníky například v kuchyni, kde zápasíte s malým úložným prostorem. Lze je využít prakticky na cokoliv. Jsou odolné, praktické a vhodné i na cestování. Rovněž barevné plastové boxy dozdobí dětský pokoj nebo obývák.

Papírové krabice, kufříky a boxy

Moderní, praktické a využití všestranné. Spíš se hodí na menší, nebo lehčí věci. Motivy jsou různé. Od extravagantních, romantických, nebo veselých. Ukryjí a ozdobí.

Látkové úložné boxy

Bývají menších ale i větších rozměrů, a různých designů. Některé mohou být dřevěné v kombinaci s látkou, a poslouží jednak jako úložný prostor, ale zároveň jako sedátko, když se sejde větší počet hostů.

Ratanové úložné boxy

Opět záleží na vybavení daného bytu. Poslouží jak na peřiny v ložnici, tak v obýváku, nebo v předsíni, jako součást ratanového nábytku.

The author Gabriela Kortová

Leave a Response