close
Komerční články

Váha usnadní život jak obchodům, tak i vědeckým laboratořím

Váhy se nepoužívají pouze v domácích kuchyních, kde díky nim vážíme suroviny potřebné k vaření, nebo pečení. Své místo také mají na pultech obchodních řetězců nebo ve vědeckých laboratořích, kde je kladen důraz na přesnost.

Váha
Váha

Spokojenost zákazníka na prvním místě

Na prodejní pulty jakéhokoliv obchodu, bufetu nebo do vědeckých laboratoří je vhodné koupit analytickou váhu, která je nejvhodnější i pro to nejpřesnější vážení. Výrobců analytických vah je velké množství, ale špičkové váhy Kern nikdo nepředčí. Jsou metrologicky ověřené, vážicí plocha bývá z nerezové oceli a z jejich nabídky si vybere opravdu každý. Orientují se hlavně na zákazníka a dobře si hlídají, aby cena odpovídala kvalitě.

Analytické váhy a jejich výhody

Analytické váhy mají mnoho výhod a zákazník s jejich používáním a výkonem bude spokojen. Bytelná konstrukce a široký výběr funkcí potěší každého uživatele. Nesmírnou výhodou je jejich přesnost vážení, a díky tomu jsou vhodné také do vědeckých laboratoří, kde je na přesnost kladen obrovský důraz. Pro lepší manipulaci nechali výrobci u vyšších řad podsvítit led displej, nebo navrhují propojení displeje s počítačem.

Metrologické ověření v ceně

Další zajímavé produkty nabízejí ověřené váhy T-scale. Zaručují svým klientům metrologicky ověřené váhy. Toto ověření už bývá zahrnuto v ceně výrobku. Jsou vhodné do menších obchodů, ale také do větších řetězců. Také tento výrobce nabízí svým zákazníkům vážící plošiny z nerezové oceli, snadné nulovaní, převod jednotek hmotnosti. Některé váhy mají vlastní baterii a využijí je také stánkoví prodejci.

Pokud si nejste jisti, jaká váha je pro váš podnik nebo vědeckou laboratoř nejvhodnější, neváhejte kontaktovat prodejce. Rádi s vámi vyberou ideální váhu přímo vám na míru. S jejich službami budete určitě spokojení.

Tags : analytické váhyváhy

The author Jaroslav

Leave a Response