close
shutterstock_291968042

Nemáte dostatek finančních úspor a potřeba vlastního bydlení je více, než nutná? V takovém případě se obraťte na zkušené bankovní společnosti, v jejichž produktové nabídce se nachází hypotéky na bydlení. Finanční řešení spojená s nízkými úrokovými sazbami, vyššími peněžními částkami a v neposlední řadě i s dlouhou splatností. To vše nahrává optimálním měsíčním splátkám, které vás v žádném případě nezatíží.

Otázkou však zůstává, jakému produktu dát přednost?

shutterstock_291968042

Online kalkulačky jako praktický nástroj při hledání hypotéky

Pakliže zapomeneme na manuální srovnání jednotlivých nabídek a vlastnoruční propočty výhodnosti, nabízí se daleko efektivnější východisko. Jedním z nich jsou kupříkladu online kalkulačky. Ty vám mohou přinést odpovědi na nejrůznější otázky.

Zajímá vás doba splácení hypotéky? Chtěli byste znát konkrétní velikost měsíční splátky nebo se domoci celkové výše hypotéčního úvěru, na nějž jste schopni dosáhnout? To a mnohé další vám v hojném zastoupení přináší internetový server pujcka.co, s nímž si hypotéku vyberete levou zadní.

ČSOB hypotéka pro náročné

Československá obchodní banka je jednou z institucí, která vám společně s úvěrem poskytne také množství zajímavých slev a bude vám garantovat velikost úrokové sazby po stanovenou dobu splatnosti. ČSOB hypotéka nabývá těchto parametrů.

  • Rozsah hypotéky od 200 000 Kč do 10 000 000 Kč.
  • Doba splácení od 12 do 480 měsíců.
  • Úrok započínající na 1,89 %.

To je řešení, s nímž se můžete pustit do výstavby nemovitosti, rekonstrukce, popřípadě provedete její nákup.

Alternativní hypotéka od Lišky

Českomoravskou stavební spořitelnu není třeba jakkoliv zdlouhavě představovat. Také v jejím podání si přijdete na své a mimo to vám bude odpuštěna část z výše úvěru. Hypotéka od Lišky si vás podmaní svou administrativní nenáročností. A pokud byste náhodou nedosahovali na výhodné úrokové sazby, získáte minimálně před-hypotéční úvěr.

Pořiďte si vlastní bydlení, k němuž se v dnešní době dopracuje snáz, než se na první pohled zdá.

Autor Marks

Komentáře k článku