close
Spolupráce

Náklady za plyn i elektřinu dovede snížit internetová kalkulačka energií

shutterstock_98479574-490×300

Internet a s ním spojené digitální technologie mění zažité pracovní postupy v mnoha profesích. Nejcitelněji se změny prozatím dotýkají sektoru služeb, ve kterém usnadňují řešení mnoha problémů a také šetří finance. Příkladem je plynová kalkulačka Ušetřeno.cz, díky které uživatelé uspoří za energie tisíce korun ročně.

Jak funguje kalkulačka energií?

Kalkulačka energií na portálu Ušetřeno.cz funguje na principu porovnání aktuálního tarifu uživatele s tarify ostatních dodavatelů. Na základě této analýzy aplikace vyhodnotí a doporučí nejlevnější dodavatele plynu či elektřiny.

Pro porovnání stačí do kalkulačky energií zadat pouze roční spotřebu energie, současného dodavatele a kraj odběru elektřiny či plynu pro určení distributora energií. Veškeré vyplnění včetně porovnání nejvýhodnějších nabídek nezabere více než dvě minuty času. A za pár vteřin lze přehledně vybírat z nejlevnějších nabídek dodavatelů.

shutterstock_98479574-490x300

Výhody plynové kalkulačky

Proč využívat kalkulačku energií na portálu Ušetřeno.cz? Plynová kalkulačka porovnává aktuální tarifní sazby více než 50 klasických i alternativních dodavatelů energií.

Aplikace zároveň vyhledává tarify zákazníkům na míru. To znamená, že porovnává pouze relevantní výsledky, které odpovídají spotřebě zákazníka. Při této analýze vychází aplikace z roční spotřeby plynu, kterou zákazník uvede. Díky tarifům na míru zákazníci, kteří provedli změnu dodavatele energií s plynovou kalkulačkou Ušetřeno.cz, průměrně na energiích ušetří 4 000 Kč ročně. Výjimkou ale nejsou ani úspory dosahující až 8 000 Kč.

V neposlední řadě kalkulačka plynu šetří drahocenný čas, protože zákazníci nemusí navštěvovat kamenné pobočky dodavatelů energií. Navíc alternativní dodavatelé energií většinou ani zákaznické pobočky nemají. Bohatě totiž vystačí se zákaznickou linkou a online helpdeskem.

Proč využívat kalkulačku plynu?

  • porovnání desítek nabídek dodavatelů plynu,
  • průměrné roční úspory 4 000 Kč,
  • vyhledávání tarifů na míru,
  • úspora času,
  • exkluzivní nabídky tarifů,
  • minimum papírování,
  • snadná a bezpečná změna dodavatele energií.

Jak používat online srovnávač energií?

Ovládání online srovnání energií na portále Ušetřeno.cz je naprosto intuitivní. V aplikaci stačí zadat pouze pár základních údajů, kterými jsou roční spotřeba plynu, současný dodavatel a kraj, ve kterém zákazník odebírá plyn. K tomu přidáte kontaktní údaj a vše potvrdíte.

Do několika málo vteřin od potvrzení se zobrazí výpis porovnání levnějších dodavatelů energií. Výpis mimo jiné obsahuje odhad ročních úspor při změně dodavatele a poskytuje informace o základních smluvních podmínkách výhodnějších dodavatelů.

Jakmile si zákazník vybere výhodnějšího dodavatele energií, může z pohodlí domova přímo zažádat o změnu dodavatele energií. A zde se odkrývá další nesporná výhoda kalkulačky energií Ušetřeno.cz.

Zákaznický servis portálu Ušetřeno.cz připraví veškeré dokumenty, které jsou k přestupu nutné. Dokumenty následně obdrží zákazník poštou. Prostřednictvím zákaznické linky zároveň zákazníkovi poradí s vyplněním veškerých údajů a provedou jejich kontrolu. Díky tomu je změna dodavatele energií jednoduchá bez zbytečných komplikací a stresu.

Autor Marks

Komentáře k článku