close
The,Girl,Cleans,The,Flooring,In,The,Room,With,A

Chcete-li mít doma moderní a špičkový vysavač pro každodenní použití? Značky Dyson slibuje nejvyšší kvalitu, za kterou si samozřejmě zaplatíte. V současnosti to vypadá, že má tento přístroj doma každý influencer. Otázkou proto zůstává, jestli se investice do tohoto spotřebiče vyplatí i pro normální lidi. Podívejme se na to, proč všichni tuto značku milují a zda se vám vyplatí.

Žádné sáčky a lepší funkčnost

Moderní technologie zajišťuje vysoké pohodlí, protože nemusíte řešit žádné sáčky, jejich likvidaci nebo neustálé dokupování. Vysavače Dyson mají navíc funkci cyklonového odlučování nečistot. Díky této schopnosti se neucpává prachový filtr a nic nenarušuje intenzitu sání. Jakmile bude zásobník plný prachu a nečistot, jednoduše ho vysypete do koše a můžete vesele pokračovat dál.

Dokonale jednoduché manévrování po bytě

Technologie pojezdové koule (tzv. „Dyson Ball“) je jednou z hlavních výhod, kvůli kterým lidé Dyson milují. Zajišťuje totiž dokonalou obratnost bez ohledu na malý prostor, ve kterém se nacházíte. Směr vysávání můžete jednoduše měnit pohybem zápěstí a nemusíte složitě manévrovat pod pohovkou nebo kolem nábytku.

Tři režimy, které vysají všechny nečistoty

Většina pomocníků při úklidu má jen jeden režim, ve kterém vysáváte celý byt. V tomto ohledu je Dyson skutečně odlišný, protože svým zákazníkům přináší hned tři programy. První rozpozná druh podlahy a podle toho přizpůsobí výkon. Druhý umožňuje vysávání po dlouhou dobu a poslední je určený pro kratší a mnohem intenzivnější vysávání. Jedná se o programy:

  • Auto,
  • Eco,
  • Boost.

Nástavce přizpůsobené vašim potřebám

Mnoho přístrojů přináší hned několik nástavců, které můžete používat na podlahu, pohovku nebo těžko dostupná místa. Dyson přináší nástavce pro různé druhy podlah, pro majitele domácích mazlíčků a mnoho dalších. Díky tomu si můžete nástavce dokonale přizpůsobit podle toho, na jakém povrchu budete pracovat. Dyson je jednoduše špičkou je svém oboru a i přes vyšší cenu se vám zaručeně vyplatí.

Zdroj obrázku: Lenti Hill / Shutterstock.com

Komentáře k článku