close

Aby se vám dobře spalo ve vaší ložnici, je potřeba vytvořit si v ní hezké, útulné a hlavně harmonické prostředí. Ložnici jako každý jiný pokoj v bytě si vybavujeme podle našeho vkusu. Na druhou stranu jsou aspekty, které by měly být zachovány v každé ložnici. Jak by měla taková harmonická ložnice vypadat?

Příjemné ovzduší. Čistý, svěží, ale provoněný vzduch. Pohodlná matrace. Stylový nábytek. Vhodné osvětlení. Jsou toto aspekty harmonické ložnice, nebo jde úplně o něco jiného?

Postel

Vůně v ložnici

Tak v prvé řadě si dejte pozor na parfémované ovzdušovače a používání velkého množství aviváže. Ložnice by měla být jemně voňavá, ale neměla by být agresivní. Raději si příjemné prostředí vytvořte pomocí mističky s mátou, s levandulí či kolečky citronu.

Vzduch pro příjemné spaní

Důležité je mít v pokoji kvalitní vzduch na spaní. K tomu vám dopomůžou čističky vzduchu s filtry. Ty dokážou zachytit alergeny, smog či pach a plíseň.

Barvy a materiály

Do ložnice vybírejte harmonické barvy v odstínech pastelek a na ostré, pestré a křiklavé barvy zapomeňte. Taktéž zapomeňte na vysoký, masivní nábytek. Volte raději kvalitní, přírodní materiály a minimum dekorací.

Tags : Harmonická ložniceKvalitní matrace
Markéta Vlková

The author Markéta Vlková

Leave a Response