close
kolorowa-lodowka3

Barevné lednice si získávají stále více příznivců. Takový odvážný, jedinečný a výrazný prvek v prostoru kuchyně ozdobí místnost neobvyklým způsobem. Volně stojící barevná lednice je stále častější alternativou pro typická řešení – bílou lednici nebo černou lednici nahrazují jejich barevné verze. Objevuje se nejen v moderních interiérech, ale také v kuchyních, které jsou zařízené v klasičtějším stylu.

Moderní kuchyňská aranžmá s barevnou lednicí

Barevná lednice se stále častěji vyskytuje v kuchyňských aranžmá. Při zařizování interiéru můžete zvolit právě takové řešení. Vyberte si moderní, praktickou a estetickou sestavu kuchyňského nábytku BauMax a doplňte ji jedinečnou barevnou lednicí. Skvělý efekt je zaručen! Podívejte se na nabídku internetového obchodu BauMax! – https://www.baumax.cz/.

Na trhu je celá řada ledniček, u kterých se kapacita nebo technické parametry mohou lišit. Zařízení v barevném provedení jsou stále oblíbenější, a proto existují modely, které mají nejen pastelové odstíny, ale také živé, výrazné živé barvy.

Barevné ledničky v kuchyni – proč se vyplatí si je pořídit?

Barevná lednice je senzací, která překvapila svět, ale zároveň byla velmi dobře přijata. V současné době interiér kuchyně zdobí nejen barevná lednice, ale i jiné kuchyňské spotřebiče v zajímavých barvách. Takové jedinečné zařízení se může objevit i ve vaší kuchyni.

S barevnou lednicí se interiér stává zajímavějším. Lednička může mít unikátní barvu – modely jsou dostupné v červené, zelené, modré nebo jiné pastelové barvě. Elegantní modely mohou mít různé provedení, díky čemu se snadno přizpůsobí různým stylům interiéru.

Taková barevná lednice je opravdovou lahůdkou pro každého interiérového designéra. Výrazný barevný akcent kuchyň oživí. Velký výběr barevných ledniček umožňuje vybrat si model, který bude dokonale ladit do daného interiéru. Barevné ledničky mají překvapit a okouzlit – co je stejně důležité jako to, aby byly funkční a pohodlné na používání.

Pro jaké aranžmá se nejvíce hodí barevná lednice?

Barevná zařízení vypadají krásně zejména v některých stylech interiéru. Barevná lednice je téměř neodmyslitelným prvkem retro a často také vintage stylu. V takových aranžmá kuchyň oživí, dodá ji jedinečný vzhled a udělá interiér každé kuchyňské místnosti mnohem modernějším.

Neméně zajímavě barevná lednice bude vypadat ve velké kuchyni, kde mezi ostatními spotřebiči rozhodně vynikne. Barevné modely budou lepší volbou pro volně stojící spotřebiče – vestavná lednice může vypadat zajímavě, v barevném provedení, ale bude složitější ji uspořádat.

V malé kuchyni buďte opatrní s myšlenkou umístit do ní barevnou lednici. V malém prostoru taková lednička by měla být jediným jednobarevným prvkem, jinak přebytek barev způsobí, že interiér bude chaotický a nezajímavý. V malé místnosti barevnou ledničku kombinujte s bílým nebo šedým vybavením. Díky tomu lednice lépe vynikne a bude vypadat atraktivněji.

Jaká lednice bude nejlepší?

Lednička v černé, bílé nebo jiné barvě má sloužit především všem členům domácnosti. Jejich vzhled je tedy důležitý, ale důležitější je, aby zařízení bylo funkční, praktické a pohodlné na používání.

Pokud tedy víte, že v lednici potřebujete hodně místa, kupte si dostatečně velký model. V mnoha případech je důležitá přítomnost mrazáku a jeho kapacita. Lednice s mrazákem bude mimořádně praktickým modelem, pokud v domě či bytě není místo pro dvě samostatná zařízení.

Zařízení může mít více doplňkového vybavení než jen mrazák. V moderních modelech nechybí ani výrobník ledu, dávkovač vody a ledu a možnost ovládat zařízení přes aplikaci v chytrém telefonu. Rozmanitost výbavy je tedy opravdu obrovská, ověřte si, jaké doplňkové vybavení daná lednice má, abyste se ujistili, že tento model bude pro vás ten pravý.

Jakou barvu lednice zvolit?

Krásné lednice v atraktivních barvách se v prostoru kuchyně výjimečně prezentuji, když jsou hezky sladěné s dalším vybavením. V některých případech budou fungovat intenzivní barvy a v jiných – spíše tlumené pastelové barvy. Výběr barvy je proto třeba pečlivě zvážit, protože zařízení bude sloužit mnoho let, takže jeho barva bude v místnosti dominovat po dlouhou donu.

Vyplatí se vybrat barvu lednice, aby celé aranžmá nepůsobilo kýčovitě a nevábně. Uspořádání s mnoha barvy bude vypadat chaoticky, takže pokud jste vymalovali stěny barevně, je lepší se vzdát myšlenky na barevné domácí spotřebiče. V případě barevné povrchové úpravy v místnosti budou lépe působit tlumené barvy lednice s mrazákem. Barevná lednice bude vypadat atraktivně, když jsou stěny a kuchyňský nábytek v neutrálních barvách.

Barvu lednice je dobré zopakovat i na jiných místech. Pořiďte si proto doplňky a textilie ve stejné barvě. Díky tomu bude celé aranžmá působit uceleně a zajímavě.

Zdroj obrázků: baumax.cz

Komentáře k článku