close
postel_auto1

Už ani v malých chlapcích se nezapřou určité mužské znaky. Máte-li i vy doma kluky, jistě víte, o čem je řeč. Obvykle jsou už od útlého dětství techničtěji zaměřeni, určitě je osloví hračka v podobě auta. Ale, co kdybyste šli ještě více do detailu a originality? Co byste vy, ale hlavně malí chlapci řekli na to, kdybyste jim pořídili postel ve stylu Auta?

Postel Auto je opravdu velmi stylovou záležitostí /
Postel Auto je opravdu velmi stylovou záležitostí /

Při vybavování domácnosti rodinného domu nebo bytu máte dnes opravdu mnoho možností. Díky bohaté nabídce si snadno můžete přijít na své, ať již jste průkopníkem jakéhokoliv řešení, stylu a pohledu na věc. Dovolené je téměř cokoliv, záleží pouze a jen na vaší angažovanosti, případně smyslu pro kreativitu. Ani v problematice nábytku a doplňků do dětského pokoje tomu není jinak.

Chcete-li vaše děti, především potom chlapce, maximálně potěšit a dopřát jim skutečně velkou radost, pořiďte jim novou postel. Ne však ledajakou, popřemýšlejte, že byste zakoupili postel Auto!

S dětskou postelí Auto dodáte dětskému pokoji grády

Dětská postel Auto je vysoce stylová záležitost od amerického výrobce Step2. Chcete-li, aby se stala součástí dětského pokojíčku i vaší ratolesti, stačí zavítat do e-shopu StepTwo a podívat se, jak vlastně taková postel vypadá, možná budou nakonec závidět i tatínkové!

Ani byste neřekli, že se jedná o postel /
Ani byste neřekli, že se jedná o postel /

Jedná se o postel, kterou si vaše dítě rychle zamiluje. Poroste s ním od batolete až po předškoláka. Rodiče potěší pevná konstrukce, která nemá přílišné nároky na údržbu a zajišťuje nejvyšší možnou bezpečnost. Samotné děti potom vysoká pohodlnost, jedinečný design a spousta dalších bonusů, jako jsou například vestavěná dráha pro autíčka nebo funkční světlomety. Budete-li kompletně přetvářet podobu dětského pokoje, můžete se poohlédnout i po skříňce, prádelníku nebo poličce ve stejném stylu, ať vše ladí a zapadá do sebe.

Postel Auto od Step2 je určitě zajímavým řešením, které má v oblasti trendů bydlení 21. století stoprocentně své místo!

Tags : postele

Komentáře k článku